Bosch0092S30041

Marş aküsü, SLI

12V 53AH 500A

Ürün grubu
Akü
Gerilim
12 V
Kapasite
53
Aracınıza uyuyor mu?
Araç seç
Mağaza fiyatlarını karşılaştırın

Pazar yeri ilanları ve fiyat kontrol tarihleri bir arada.

Fiyat ve mağazaları gör
Fiyat ve mağazalar

Pazar yeri teklifleri

Alışveriş mağazanın sitesinde tamamlanır

Henüz doğrulanmış fiyat bulunmuyor. Pazar yerlerinde güncel ilanları arayabilirsiniz.

Fiyat geçmişi

En düşük fiyatın değişimi

Kontrol yapılan günlerde gözlenen en düşük ürün fiyatı. Kargo hariç.

Fiyat geçmişi yükleniyor…

Ürün özellikleri

Marş aküsü, SLI için ürün kodunu, teknik bilgileri ve araç uyumluluğunu birlikte inceleyin.

Akü seçeneklerine dön

Teknik bilgiler

Marka
Bosch
Ürün kodu
0092S30041
UN numarası
2.794
Akü gerilimi
12 V
Depolama için minimum gerilim seviyesi
12,3 V
Nom.enerji oranı
0,636 kW.h
Net Quantity [l] (for DG)
3,734 l
Akü kapasitesi
53

Araç uyumu ve montaj

Motor kodunu, üretim dönemini ve montaj koşullarını birlikte kontrol edin.

Seçtiğiniz araç için uyum

Marka, model, yıl ve motor kodunu seçerek aracınız için listelenen ürünleri görün.

Aracıma göre bul

Montaj ve bakım

Akü montaj rehberi
Akü montaj rehberi

Akü tipleri, değişim öncesi hazırlık ve montaj sonrası kontroller.

Rehberi incele

Katalogda uyumlu araçlar 3380

Bu liste Bosch'un farklı ülke ve versiyonları kapsayan katalog kayıtlarıdır. Motor kodunu, üretim dönemini ve varsa montaj koşullarını birlikte kontrol edin.

Marka / ModelMotor koduGüçÜretim dönemi
ALFA ROMEO75 1.6AR 0610081 kW05/1985 – 09/1989
ALFA ROMEO75 1.8AR 0620289 kW05/1985 – 09/1989
ALFA ROMEO75 2.0AR 0621294 kW05/1985 – 10/1988
ALFA ROMEO75 1.8 Turbo I.E.AR 06134110 kW02/1986 – 01/1990
ALFA ROMEO75 2.0 Twin SparkAR 06224109 kW01/1987 – 02/1992
ALFA ROMEO75 2.0 Twin SparkAR 06166106 kW01/1987 – 02/1992
ALFA ROMEO75 1.8 Turbo EssenceAR 06158114 kW02/1986 – 12/1987
ALFA ROMEO75 1.8 I.E.AR 0616888 kW09/1988 – 02/1992
ALFA ROMEO75 1.6 I.E.AR 6110179 kW05/1989 – 02/1992
ALFA ROMEO75 1.8 I.E.AR 6120188–95 kW08/1989 – 02/1992
ALFA ROMEOMiTo 1.4 i.e955 A1.00057–58 kW08/2008 – 12/2011
ALFA ROMEOMiTo 1.3 JTD...66 kW08/2008 – 12/2018
ALFA ROMEOMiTo 1.6 JTD955 A4.00085 kW08/2008 – 12/2015
AUDICoupe 1.6 GLYN55 kW07/1980 – 08/1981
AUDICoupe 2.2 5EKL96 kW09/1982 – 08/1984
AUDI200 2.2WC100 kW10/1979 – 09/1982
AUDI200 2.2 TurboWJ125 kW10/1979 – 09/1982
AUDI200 2.2WC100 kW08/1983 – 07/1984
AUDI200 2.2 TurboKG134 kW08/1983 – 01/1988
AUDI200 2.2 TurboKH100 kW08/1983 – 07/1985
Sayfa 1 / 169

OE referans numaraları

BMW61 21 1 371 552
BMW61 21 1 373 670
BMW61 21 2 158 639
BMW61 21 8 363 893
BMW61 21 8 363 894
BMW61 21 8 363 895
BMW61 21 8 363 896
BMW61 21 8 377 127
BMW61 21 8 377 128
BMW61 21 8 377 131
BMW61 21 8 377 132
CHEVROLET13 164 410
CHEVROLET19 002 969
CLAAS177 778 0
CLAAS177 791 0
FORD1053140
FORD1072331
FORD1130884
FORD1426517
FORD1445813
FORD1445814
FORD1739797
FORD1935547
FORD1U2J10655B4B
FORD1U2J10655G4A
FORD3U2J10655BA
FORD3U2J10655BB
FORD3U2J10655FA
FORD3U2J10655FB
FORD6G9N10655MA
FORD83BB10657AA
FORD87BB10655BA
FORD8G9J10655MB
FORD8G9N10655MA
FORD8G9N10655MB
FORD98AB10655AB
FORD98AB10655BA
FORD98AB10655BC
FORD98AX10655B4A
FORDAV2T10655BA
FORDBA6910655BB
FORDDS7T10655DA
FORDYS6J10655B4A
FORDYU2J10655A4A
JAGUAR02DBC6427
JAGUARDBC6427
JAGUARJLM10453
JOHN DEEREEPYP560409
LAND ROVER GROUP02DBC6427
LAND ROVER GROUPDBC6427
MERCEDES-BENZ002 541 40 01
MERCEDES-BENZA 002 541 40 01
OPEL12 01 204
OPEL12 01 331
OPEL13164410
OPEL19002969
PORSCHE999 611 051 20
RENAULT77 01 376 972
RENAULT77 11 222 786
ROVERZ15 5056
ROVERZ25 5056
SEAT1L0 915 105 A
TOYOTA28800YZZHQ
VAUXHALL93179170
VOLVO9139350
VW (VOLKSWAGEN)191 915 105 AA
VW (VOLKSWAGEN)191 915 105 B
VW (VOLKSWAGEN)191 915 105 C
VW (VOLKSWAGEN)191 915 105 D
Marş aküsü, SLI
1 / 10

KARAR VERMENİZİ KOLAYLAŞTIRALIM

Silecekleri karşılaştırın

En fazla 3 ürünün fiyatını ve özelliklerini yan yana inceleyin.

0 / 3 ürün seçildi · Karşılaştırmak için bir ürün daha ekleyin.

Seçilen sileceklerin fiyat ve ürün özellikleri
Özellik
Fiyat
Stok durumu
Marka
Silecek / paket tipi
Ölçüler
Montaj tipi
Ürün kodu
Müşteri puanı
Ürün detayları

Fiyat ve stok bilgilerini sipariş öncesinde ürün sayfasından kontrol edin. Gösterilmeyen özellikler için ürün bilgisi bulunmuyor.