Şu an ürün satışı yapılmamaktadır.

İptal İade talebinizi saniyeler
içinde oluşturun!

İptal:

Ödeme yaptıktan sonra siparişiniz henüz kargolanmamış ise, işlemi iptal etmek için en kısa sürede bize mesaj atmalısınız. Sağ altta bulunan mesajlaşma butonuna basarak bizimle kolayca iletişime geçebilirsiniz. Siparişlerin kargoya verilmesi sonrası kargolama bilgisi sisteme işlenirken bir süre geçmektedir. Eğer kargolama işlemi yapılmamışsa iptal işleminizi yaparak en kısa sürede ücret iadenizi gerçekleştireceğiz.

İade:

İptal ve İade Şartları

Ürünlerin cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için;

  • Satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve zarar görmemiş olması,
  • Tüm tamamlayıcı aksesuarları ile birlikte olması,
  • Varsa hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerle birlikte aynı anda gönderilmesi gerekir.

 I. Vazgeçme

Almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (14) gün içinde iade edebilirsiniz. Hesabım>Sipariş kısmından talep oluşturarak iade sürecini başlatabilirsiniz. Eğer hesabınız yoksa Destek Bölümünden bize ulaşabilirsiniz. Şirketimiz talebinizi alır almaz, ürün Kargo Gönderi Kodunu ve nasıl iade edeceğinizi eposta ile bildirecektir. Ürünle beraber isminize kesilen faturada geri gönderilmelidir. İade edilen ürünün bedeli kredi kartınıza iade edilecektir.
 

II. Değişim

Değişimi yapılacak ürün, teslim alınan orijinal paketi, kutusu ile gönderilmelidir. Orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilemez. Değişimi yapılacak ürünün kullanılmamış olması gerekmektedir. Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi veya değişimi kabul edilmemektedir. Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, “Ürün Birim Fiyatı+KDV” şeklinde kesilmiş İade Faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadelerini İade Faturası kesilmediği takdirde iade işlemi tamamlanamamaktadır.
 

III. Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler

Taşıma sırasında zarar görmüş ürünler teslim alınmamalı ve taşıma şirketine hasar ile ilgili bir tutanak tutturulmalıdır. Fakat tarafınızdan teslim alındıktan sonra taşıma firması görevini yerine getirdiği kabul edilmiş sayılacaktır. Kabul edilmeyen ürünün hasar tutanağı tarafınızdan mağazamıza ulaştırıldıktan sonra, Mağazamız en kısa süre içinde ürünün yenisini size ulaştıracaktır. 

IIII. Hatalı Ürünler

Yanlış ürün sipariş etmeniz durumunda Vazgeçme hakkınızdan faydalanabilirsiniz.