Bosch0092S30070

S3 serisi marş aküsü

12V 70Ah 640A

Ürün grubu
Akü
Gerilim
12 V
Kapasite
70
Aracınıza uyuyor mu?
Araç seç
Mağaza fiyatlarını karşılaştırın

Pazar yeri ilanları ve fiyat kontrol tarihleri bir arada.

Fiyat ve mağazaları gör
Fiyat ve mağazalar

Pazar yeri teklifleri

Alışveriş mağazanın sitesinde tamamlanır

Henüz doğrulanmış fiyat bulunmuyor. Pazar yerlerinde güncel ilanları arayabilirsiniz.

Fiyat geçmişi

En düşük fiyatın değişimi

Kontrol yapılan günlerde gözlenen en düşük ürün fiyatı. Kargo hariç.

Fiyat geçmişi yükleniyor…

Ürün özellikleri

Çok çeşitli uygulamalarda ve araç tiplerinde yüksek performans ve mükemmel güvenilirlik için geliştirilmiştir: Bosch SLI aküler, özel PowerFrame® teknolojisine sahip patentli ızgaraya sahiptir.

Akü seçeneklerine dön

Teknik bilgiler

Marka
Bosch
Ürün kodu
0092S30070
UN numarası
2.794
Akü gerilimi
12 V
Depolama için minimum gerilim seviyesi
12,3 V
Nom.enerji oranı
0,84 kW.h
Net Quantity [l] (for DG)
3,875 l
Akü kapasitesi
70
Akü markası
Bosch

Araç uyumu ve montaj

Motor kodunu, üretim dönemini ve montaj koşullarını birlikte kontrol edin.

Seçtiğiniz araç için uyum

Marka, model, yıl ve motor kodunu seçerek aracınız için listelenen ürünleri görün.

Aracıma göre bul

Montaj ve bakım

Akü montaj rehberi
Akü montaj rehberi

Akü tipleri, değişim öncesi hazırlık ve montaj sonrası kontroller.

Rehberi incele

Katalogda uyumlu araçlar 1735

Bu liste Bosch'un farklı ülke ve versiyonları kapsayan katalog kayıtlarıdır. Motor kodunu, üretim dönemini ve varsa montaj koşullarını birlikte kontrol edin.

Marka / ModelMotor koduGüçÜretim dönemi
ALFA ROMEO75 2.0 TDVM80A70 kW05/1985 – 09/1992
ALFA ROMEO75 2.5 V6AR 01646115 kW09/1985 – 02/1987
ALFA ROMEO75 3.0 V6AR 06120133–136 kW01/1987 – 02/1992
ALFA ROMEO75 3.0 V6AR 06124136 kW01/1987 – 01/1990
ALFA ROMEO75 2.5 V6AR 01911110–113 kW02/1986 – 02/1992
ALFA ROMEO90 2.5 i.e. V6AR 01911110–113 kW02/1986 – 12/1990
ALFA ROMEO75 2.4 TDVM81A81 kW09/1988 – 02/1992
ALFA ROMEO75 3.0 V6AR 61503139–141 kW02/1990 – 02/1992
ALFA ROMEO145 1.9 TDAR 6750166 kW04/1994 – 11/1996
ALFA ROMEO90 2.5 i.e. V6AR 01646115 kW10/1984 – 01/1987
ALFA ROMEO90 2.4 TDVM 81 A81 kW10/1984 – 07/1987
AMC (AMERICAN MOTORS CORP.)Alliance 2.0i RenaultBelirtilmemiş70 kW01/1987 – 06/1987
AUDICoupe 1.6 GLYN55 kW07/1980 – 08/1981
AUDICoupe 2.2 5EKL96 kW09/1982 – 08/1984
AUDI200 2.2WC100 kW10/1979 – 09/1982
AUDI200 2.2 TurboWJ125 kW10/1979 – 09/1982
AUDI200 2.2 TurboWK100 kW10/1979 – 09/1982
AUDI200 2.2WC100 kW08/1983 – 07/1984
AUDI200 2.2 TurboKG134 kW08/1983 – 01/1988
AUDI200 2.2 TurboKH100 kW08/1983 – 07/1985
Sayfa 1 / 87

OE referans numaraları

AUDI191 915 105 AB
AUDI191 915 105 AC
BENTLEY3Z0915107
BMW61 21 8 381 716
BMW8 381 714
CHEVROLET12772115FU
CHEVROLET13 165 239
CHEVROLET13390017GG
CHEVROLET13390022GM
CHEVROLET13390023GN
CHEVROLET19 002 974
CHEVROLET24 447 232
CHEVROLET93 189 923
CHEVROLET95 507 662
CHEVROLET95 519 151
CHEVROLET95 519 698
CLAAS0001777620
DEUTZ-FAHRS04450012DF
FIAT5684030576062
FIAT5701440646062
FIAT71751136
FIATAFT668
FIATAFT670
FORD1036619
FORD1347732
FORD1347737
FORD1672941
FORD1672942
FORD1712276
FORD1935549
FORD2247687
FORD2375059
FORD3U2J10655DA
FORD3U2J10655HA
FORD6G9N10655NA
FORD8G9J10655NB
FORD8G9N10655NA
FORD8G9N10655NB
FORD98AB10655CA
FORD98AX10655C4A
FORD9M5T10655BC
FORDA970X10657CA
FORDAV2T10655CA
FORDEMF56097D
FORDJT7610655CA
FORDME8U2J10655CA
FORDYU2J10655F4A
HOLDEN9201872
HYUNDAI37110A5200
NISSAN2441000QAZ
OPEL12772115FU
OPEL13165239
OPEL13390017GG
OPEL13390022GM
OPEL13390023GN
OPEL19002974
OPEL19023518
OPEL24446351
OPEL24447232
OPEL62 01 250
OPEL62 01 252
OPEL91158371
OPEL91158375
OPEL92 01 469
OPEL92 01 871
OPEL92 01 872
OPEL93189923
OPEL95507662
OPEL95519151
OPEL95519698
OPEL95527531
OPEL95530725
PORSCHE999 611 050 00
RENAULT77 00 414 033
RENAULT86 71 016 932
SEAT1L0 915 105 B
SUZUKI33610 83E71 000
SUZUKI33610-83E71
SUZUKI33610830000
TOYOTA28800YZZHS
TOYOTA28800YZZID
TOYOTA28800YZZIE
VAUXHALL92 01 872
VAUXHALL93189923
VAUXHALL95519151
VOLVO30659794
VW (VOLKSWAGEN)191 915 105 AB
VW (VOLKSWAGEN)191 915 105 AC
S3 serisi marş aküsü
1 / 12

KARAR VERMENİZİ KOLAYLAŞTIRALIM

Silecekleri karşılaştırın

En fazla 3 ürünün fiyatını ve özelliklerini yan yana inceleyin.

0 / 3 ürün seçildi · Karşılaştırmak için bir ürün daha ekleyin.

Seçilen sileceklerin fiyat ve ürün özellikleri
Özellik
Fiyat
Stok durumu
Marka
Silecek / paket tipi
Ölçüler
Montaj tipi
Ürün kodu
Müşteri puanı
Ürün detayları

Fiyat ve stok bilgilerini sipariş öncesinde ürün sayfasından kontrol edin. Gösterilmeyen özellikler için ürün bilgisi bulunmuyor.