Bosch0092S40010

S4 serisi marş aküsü

12V 44AH 440A

Ürün grubu
Akü
Gerilim
12 V
Kapasite
44
Aracınıza uyuyor mu?
Araç seç
Mağaza fiyatlarını karşılaştırın

Pazar yeri ilanları ve fiyat kontrol tarihleri bir arada.

Fiyat ve mağazaları gör
Fiyat ve mağazalar

Pazar yeri teklifleri

Alışveriş mağazanın sitesinde tamamlanır

Henüz doğrulanmış fiyat bulunmuyor. Pazar yerlerinde güncel ilanları arayabilirsiniz.

Fiyat geçmişi

En düşük fiyatın değişimi

Kontrol yapılan günlerde gözlenen en düşük ürün fiyatı. Kargo hariç.

Fiyat geçmişi yükleniyor…

Ürün özellikleri

Çok çeşitli uygulamalarda ve araç tiplerinde yüksek performans ve mükemmel güvenilirlik için geliştirilmiştir: Bosch SLI aküler, özel PowerFrame® teknolojisine sahip patentli ızgaraya sahiptir.

Akü seçeneklerine dön

Teknik bilgiler

Marka
Bosch
Ürün kodu
0092S40010
UN numarası
2.794
Akü gerilimi
12 V
Depolama için minimum gerilim seviyesi
12,3 V
Nom.enerji oranı
0,528 kW.h
Net Quantity [l] (for DG)
2,859 l
Akü kapasitesi
44
Akü markası
Bosch

Araç uyumu ve montaj

Motor kodunu, üretim dönemini ve montaj koşullarını birlikte kontrol edin.

Seçtiğiniz araç için uyum

Marka, model, yıl ve motor kodunu seçerek aracınız için listelenen ürünleri görün.

Aracıma göre bul

Montaj ve bakım

Akü montaj rehberi
Akü montaj rehberi

Akü tipleri, değişim öncesi hazırlık ve montaj sonrası kontroller.

Rehberi incele

Katalogda uyumlu araçlar 3985

Bu liste Bosch'un farklı ülke ve versiyonları kapsayan katalog kayıtlarıdır. Motor kodunu, üretim dönemini ve varsa montaj koşullarını birlikte kontrol edin.

Marka / ModelMotor koduGüçÜretim dönemi
AGRIA4900Ruggerini-RD 92/217 kW10/1976 – 12/1981
AGRIA5900800-4516 kW10/1976 – 12/1981
AGRIA7900810.4525 kW10/1976 – 12/1981
ALFA ROMEOAlfasud 1.2AR 3010444 kW03/1980 – 06/1983
ALFA ROMEOAlfasud 1.3301..55 kW03/1980 – 06/1983
ALFA ROMEOAlfasud Giardinetta 1.3301.6051 kW03/1980 – 12/1981
ALFA ROMEOAlfasud 1.3 Ti301..55 kW09/1977 – 02/1980
ALFA ROMEOAlfasud 1.3 Ti301.6863 kW07/1979 – 12/1984
ALFA ROMEOAlfasud 1.5301.2461 kW03/1980 – 06/1983
ALFA ROMEOAlfasud 1.5 Ti301.2463 kW03/1980 – 06/1983
ALFA ROMEOAlfasud 1.5 Ti301.2870 kW03/1980 – 12/1984
ALFA ROMEOAlfasud Quadrifoglio 1.5 Ti301.4677 kW01/1983 – 12/1984
ALFA ROMEOAlfasud 1200AR 3010246 kW06/1972 – 09/1984
ALFA ROMEOAlfasud 1200 SAR 30102 S44 kW06/1972 – 09/1984
ALFA ROMEOAlfasud 1200 TiAR 3010450 kW11/1973 – 12/1977
ALFA ROMEOAlfasud 1300301.6051 kW01/1979 – 02/1980
ALFA ROMEOAlfasud 1300 Super301.6051 kW01/1979 – 02/1980
ALFA ROMEOAlfasud 1300 Super301.8051 kW01/1978 – 02/1980
ALFA ROMEOAlfasud 1300 Ti301.6455 kW05/1978 – 02/1980
ALFA ROMEO145 1.4 i.e. 16V T.S.AR 3350376 kW12/1996 – 02/1999
Sayfa 1 / 200

OE referans numaraları

AUDI000 915 105 DA
AUDI4G0 915 105 G
AUDI8A0 915 105 A
BARREIROS000915105DA
BARREIROS191915105AA
BARREIROS4G0915105G
CHEVROLET19 001 885
CHEVROLET19 001 889
CITROEN16 150 909 80
CLAAS177 790 0
FAAM43L12
FAAM70L30
FENDTX 991 451 000 260
FIAT5354000336062
FIAT5444020446092
FIATAFT435
FIATHSNo1
FORD1020212
FORD1021576
FORD1036617
FORD1062547
FORD1072322
FORD1072324
FORD1130883
FORD1347729
FORD1347733
FORD1426512
FORD1517093
FORD1672940
FORD1684304
FORD1863091
FORD1935737
FORD2130406
FORD2247683
FORD3U2J10655AA
FORD3U2J10655EA
FORD6G9N10655LA
FORD7M0915105
FORD8G9J10655LB
FORD8G9N10655LA
FORD8G9N10655LB
FORD96FB10655AD
FORD98AB10655AA
FORD98AX10655A4A
FORDAV2T10655AA
FORDDS7T10655GA
FORDEMF543025039W
FORDHAMJ10655BAA
FORDME8U2J10655AB
FORDME8U2J10655JA
FORDME8U2JP10655AB
HOLDEN19 001 889
JOHN DEEREEPYP
KUBOTA58054542
MAZDA1E11-18-520
MAZDA1E11185209B
MAZDAB3D3185209B
NISSAN24410 AU005
NISSAN2441000QAV
NISSAN24410AY60B
NISSANB441047D0MVA
OPEL12 01 030
OPEL12 01 284
OPEL19001177
OPEL19001885
OPEL19001889
OPEL24422574
OPEL90540474
PEUGEOT16 150 909 80
RENAULT24 41 0AY 60A
RENAULT77 01 376 962
RENAULT77 01 376 968
RENAULT77 11 130 087
RENAULT77 11 222 785
RENAULT82 00 253 387
RENAULT82 00 253 573
RENAULT82 00 253 574
RENAULT86 71 016 916
RENAULTB441047D0MVA
ROVERZ15 4324
ROVERZ25 4324
SKODA000 915 105 DA
SUZUKI33610 83E30 000
SUZUKI33610 83E60 000
SUZUKI33610 83E61 000
SUZUKI33610 85L00 000
SUZUKI33610-83000
SUZUKI33610-83E30
SUZUKI33610-83E60
SUZUKI33610-83E61
SUZUKI33610-85L00
TOYOTA28800YZZAW
TOYOTA28800YZZHP
TOYOTA28800YZZIB
VAUXHALL19001177
VAUXHALL19001889
VW (VOLKSWAGEN)000 915 105 DA
VW (VOLKSWAGEN)191 915 105 AA
VW (VOLKSWAGEN)4G0 915 105 G
VW (VOLKSWAGEN)5K0 915 105 B
ÖAF (ÖSTERR. AUTOMOBILFABRIK)000915105DA
ÖAF (ÖSTERR. AUTOMOBILFABRIK)191915105AA
ÖAF (ÖSTERR. AUTOMOBILFABRIK)4G0915105G
S4 serisi marş aküsü
1 / 12

KARAR VERMENİZİ KOLAYLAŞTIRALIM

Silecekleri karşılaştırın

En fazla 3 ürünün fiyatını ve özelliklerini yan yana inceleyin.

0 / 3 ürün seçildi · Karşılaştırmak için bir ürün daha ekleyin.

Seçilen sileceklerin fiyat ve ürün özellikleri
Özellik
Fiyat
Stok durumu
Marka
Silecek / paket tipi
Ölçüler
Montaj tipi
Ürün kodu
Müşteri puanı
Ürün detayları

Fiyat ve stok bilgilerini sipariş öncesinde ürün sayfasından kontrol edin. Gösterilmeyen özellikler için ürün bilgisi bulunmuyor.