Bosch0092S40040

S4 serisi marş aküsü

12V 60AH 540A

Ürün grubu
Akü
Gerilim
12 V
Kapasite
60
Aracınıza uyuyor mu?
Araç seç
Mağaza fiyatlarını karşılaştırın

Pazar yeri ilanları ve fiyat kontrol tarihleri bir arada.

Fiyat ve mağazaları gör
Fiyat ve mağazalar

Pazar yeri teklifleri

Alışveriş mağazanın sitesinde tamamlanır

Henüz doğrulanmış fiyat bulunmuyor. Pazar yerlerinde güncel ilanları arayabilirsiniz.

Fiyat geçmişi

En düşük fiyatın değişimi

Kontrol yapılan günlerde gözlenen en düşük ürün fiyatı. Kargo hariç.

Fiyat geçmişi yükleniyor…

Ürün özellikleri

Çok çeşitli uygulamalarda ve araç tiplerinde yüksek performans ve mükemmel güvenilirlik için geliştirilmiştir: Bosch SLI aküler, özel PowerFrame® teknolojisine sahip patentli ızgaraya sahiptir.

Akü seçeneklerine dön

Teknik bilgiler

Marka
Bosch
Ürün kodu
0092S40040
UN numarası
2.794
Akü gerilimi
12 V
Depolama için minimum gerilim seviyesi
12,3 V
Nom.enerji oranı
0,72 kW.h
Net Quantity [l] (for DG)
3,305 l
Akü kapasitesi
60
Akü markası
Bosch

Araç uyumu ve montaj

Motor kodunu, üretim dönemini ve montaj koşullarını birlikte kontrol edin.

Seçtiğiniz araç için uyum

Marka, model, yıl ve motor kodunu seçerek aracınız için listelenen ürünleri görün.

Aracıma göre bul

Montaj ve bakım

Akü montaj rehberi
Akü montaj rehberi

Akü tipleri, değişim öncesi hazırlık ve montaj sonrası kontroller.

Rehberi incele

Katalogda uyumlu araçlar 3431

Bu liste Bosch'un farklı ülke ve versiyonları kapsayan katalog kayıtlarıdır. Motor kodunu, üretim dönemini ve varsa montaj koşullarını birlikte kontrol edin.

Marka / ModelMotor koduGüçÜretim dönemi
AGCO (DEUTZ-ALLIS)DT 2006CTAA147 kW09/2001 – 12/2004
ALFA ROMEO145 2.0 i.e. T.S. 16VAR 67299110 kW11/1996 – 02/1999
ALFA ROMEO145 2.0 i.e. T.S. 16VAR 67299110 kW10/1994 – 11/1996
ALFA ROMEOMiTo 1.3 JTDM199 B8.00059 kW12/2013 – 12/2015
ALFA ROMEOMiTo 0.9 i.e.199 B7.00074 kW12/2013 – 12/2018
ALFA ROMEOMiTo 1.3 SDE330 A1.00070 kW05/2016 – 12/2018
ALPINA (B.BOVENSIEPEN KG)Roadster Z1C2/6147 kW08/1990 – 09/1991
AUDICoupe 1.6 GLYN55 kW07/1980 – 08/1981
AUDICoupe 2.2 5EKL96 kW09/1982 – 08/1984
AUDI200 2.2WC100 kW10/1979 – 09/1982
AUDI200 2.2 TurboWJ125 kW10/1979 – 09/1982
AUDI200 2.2WC100 kW08/1983 – 07/1984
AUDI200 2.2 TurboKG134 kW08/1983 – 01/1988
AUDI200 2.2 TurboKH100 kW08/1983 – 07/1985
AUDI100 2.3NF98 kW01/1990 – 11/1990
AUDI100 2.3 quattroNF98 kW01/1990 – 11/1990
AUDI100 2.3 AvantNF98 kW03/1990 – 11/1990
AUDI100 2.3 Avant quattroNF98 kW03/1990 – 11/1990
AUDICoupe 1.9 5S GTWN85 kW08/1980 – 07/1983
AUDI90 2.0JS85 kW10/1984 – 03/1987
Sayfa 1 / 172

OE referans numaraları

ALFA ROMEO51018461
ALFA ROMEO71751137
AUDI4A0 915 105 A
BENTLEY3W0915105
BMW61 21 1 371 552
BMW61 21 1 373 670
BMW61 21 2 158 121
BMW61 21 2 432 650
BMW61 21 8 363 893
BMW61 21 8 363 894
BMW61 21 8 363 895
BMW61 21 8 363 896
BMW61 21 8 377 127
BMW61 21 8 377 128
BMW61 21 8 377 129
BMW61 21 8 377 131
BMW61 21 8 377 132
BMW8 377 127
CHEVROLET12 772 116
CHEVROLET12772116FW
CHEVROLET13 502 627
CHEVROLET13390018GH
CHEVROLET93 197 905
CHEVROLET94 567 340
CHEVROLET95 507 661
CHEVROLET95 523 432
CHEVROLET95 523 433
CITROEN5600 KX
CLAAS177 778 0
CLAAS177 791 0
FAAM60L20
FENDTX 991 450 235 000
FENGSHEN7441000
FENGSHEN7441001
FENGSHEN7441004
FIAT46227872
FIAT51018461
FIAT5534000476062
FIAT71751137
FIATAFT553
FORD1024466
FORD1036618
FORD1045611
FORD1053140
FORD1072331
FORD1130884
FORD1445813
FORD1445814
FORD1517094
FORD1672940
FORD1672941
FORD1706902
FORD1712277
FORD1863092
FORD1935547
FORD2033185
FORD2130408
FORD2247685
FORD3U2J10655BB
FORD3U2J10655CA
FORD3U2J10655FB
FORD3U2J10655GA
FORD6G9N10655MA
FORD6G9N10655NA
FORD83BB10657AA
FORD87BB10655BA
FORD8G9N10655MB
FORD98AB10655AB
FORD98AB10655BA
FORD98AB10655BC
FORD98AX10655B4A
FORD9M5T10655AA
FORD9M5T10655BC
FORDH1BT10655BA
FORDHAMJ10655CAA
FORDME8U2J10655BA
FORDME8U2J10655BB
FORDME8U2JP10655BB
FORDYS6J10655B4A
HOLDEN13 502 627
HOLDEN94 567 340
JAGUARJLM10453
JOHN DEEREEPYP560409
LANCIA51018461
MAZDA1E10-18-520
MAZDA1E10185209B
MAZDAKL11185209B
NIPPON SHAROY-NARUMI PLANTU540L55B
NISSAN24410AY60C
NISSAN24410AY60D
NISSAN24410ZW60A
NISSANB441050D0EVA
NISSANKE24150D05NY
NISSANKE24155D00NY
OPEL12 01 003
OPEL12 01 084
OPEL12 01 200
OPEL12 01 204
OPEL12 01 331
OPEL12772116
OPEL12772116FW
OPEL13165237FK
OPEL13390018GH
OPEL13502627
OPEL24447232
OPEL62 01 250
OPEL62 01 252
OPEL93176704
OPEL93179170
OPEL93179245
OPEL93197905
OPEL95507661
OPEL95510834
OPEL95514337
OPEL95523432
OPEL95523433
OPEL95530385
PEUGEOT5600 KX
PORSCHE999 611 060 20
RENAULT77 01 376 972
RENAULT77 11 130 088
RENAULT77 11 222 786
RENAULT82 00 253 389
RENAULT82 00 253 390
RENAULT82 00 253 613
RENAULT82 00 253 615
RENAULTB441050D0EVA
SUZUKI33610 83E40 000
SUZUKI33610-83E40
TOYOTA28800YZZIC
VAUXHALL12772116
VAUXHALL93179170
VAUXHALL93179245
VAUXHALL93197905
VAUXHALL95510834
VAUXHALL95514337
VOLVO9139350
VW (VOLKSWAGEN)867915105
S4 serisi marş aküsü
1 / 12

KARAR VERMENİZİ KOLAYLAŞTIRALIM

Silecekleri karşılaştırın

En fazla 3 ürünün fiyatını ve özelliklerini yan yana inceleyin.

0 / 3 ürün seçildi · Karşılaştırmak için bir ürün daha ekleyin.

Seçilen sileceklerin fiyat ve ürün özellikleri
Özellik
Fiyat
Stok durumu
Marka
Silecek / paket tipi
Ölçüler
Montaj tipi
Ürün kodu
Müşteri puanı
Ürün detayları

Fiyat ve stok bilgilerini sipariş öncesinde ürün sayfasından kontrol edin. Gösterilmeyen özellikler için ürün bilgisi bulunmuyor.