Bosch0092S40070

S4 serisi marş aküsü

12V 72AH 680A

Ürün grubu
Akü
Gerilim
12 V
Kapasite
72
Aracınıza uyuyor mu?
Araç seç
Mağaza fiyatlarını karşılaştırın

Pazar yeri ilanları ve fiyat kontrol tarihleri bir arada.

Fiyat ve mağazaları gör
Fiyat ve mağazalar

Pazar yeri teklifleri

Alışveriş mağazanın sitesinde tamamlanır

Henüz doğrulanmış fiyat bulunmuyor. Pazar yerlerinde güncel ilanları arayabilirsiniz.

Fiyat geçmişi

En düşük fiyatın değişimi

Kontrol yapılan günlerde gözlenen en düşük ürün fiyatı. Kargo hariç.

Fiyat geçmişi yükleniyor…

Ürün özellikleri

Çok çeşitli uygulamalarda ve araç tiplerinde yüksek performans ve mükemmel güvenilirlik için geliştirilmiştir: Bosch SLI aküler, özel PowerFrame® teknolojisine sahip patentli ızgaraya sahiptir.

Akü seçeneklerine dön

Teknik bilgiler

Marka
Bosch
Ürün kodu
0092S40070
UN numarası
2.794
Akü gerilimi
12 V
Depolama için minimum gerilim seviyesi
12,3 V
Nom.enerji oranı
0,864 kW.h
Net Quantity [l] (for DG)
3,836 l
Akü kapasitesi
72
Akü markası
Bosch

Araç uyumu ve montaj

Motor kodunu, üretim dönemini ve montaj koşullarını birlikte kontrol edin.

Seçtiğiniz araç için uyum

Marka, model, yıl ve motor kodunu seçerek aracınız için listelenen ürünleri görün.

Aracıma göre bul

Montaj ve bakım

Akü montaj rehberi
Akü montaj rehberi

Akü tipleri, değişim öncesi hazırlık ve montaj sonrası kontroller.

Rehberi incele

Katalogda uyumlu araçlar 2669

Bu liste Bosch'un farklı ülke ve versiyonları kapsayan katalog kayıtlarıdır. Motor kodunu, üretim dönemini ve varsa montaj koşullarını birlikte kontrol edin.

Marka / ModelMotor koduGüçÜretim dönemi
ASKAMSuper TS 7.1BF 6M 1013 EC177 kW09/1986 – günümüz
ALFA ROMEO156 2.5 24VAR32401140 kW10/1997 – 09/2000
ALFA ROMEO156 1.9 JTDAR3230276 kW09/1997 – 10/2000
ALFA ROMEO156 2.4 JTDAR32501100 kW09/1997 – 09/2000
ALFA ROMEO156 2.5 24VAR32402140 kW10/1997 – 12/2001
ALFA ROMEO156 2.5 V6 SportwagonAR32401 CF2140 kW05/2000 – 09/2000
ALFA ROMEO156 1.9 JTD SportwagonAR32302 CF276 kW05/2000 – 10/2000
ALFA ROMEO156 2.4 JTD SportwagonAR32501 CF2100 kW05/2000 – 09/2000
ALFA ROMEO156 1.9 JTD...81–85 kW09/2000 – 12/2001
ALFA ROMEO156 1.9 JTD Sportwagon...80–85 kW09/2000 – 12/2001
ALFA ROMEO156 2.4 JTD839 A6.000100 kW09/2000 – 12/2001
ALFA ROMEO156 2.4 JTD Sportwagon839 A6.000100 kW09/2000 – 12/2001
ALFA ROMEO156 2.5 24VAR32405140 kW09/2000 – 12/2001
ALFA ROMEO156 2.5 V6 SportwagonAR32405 CF3140 kW09/2000 – 12/2001
ALFA ROMEOGiulietta 2.0 JTDM940 B4.000129 kW12/2013 – 12/2018
ALFA ROMEOGiulietta 2.0 JTDM55283099125 kW02/2019 – 12/2020
ASHOK LEYLANDU 3518H Series BS III132 kW10/2010 – günümüz
ASHOK LEYLANDU 1619 5.3HA4N5314L4140 kW01/2014 – günümüz
AUDICoupe 2.2 5EKL96 kW09/1982 – 08/1984
AUDI200 2.2WC100 kW10/1979 – 09/1982
Sayfa 1 / 134

OE referans numaraları

ALFA ROMEO46227877
ALFA ROMEO60672126
ALFA ROMEO606777090
ALFA ROMEO71751136
AUDI191 915 105 AB
AUDI191 915 105 M
AUDI191 915 105 Q
BMW61 21 2 158 122
BMW61 21 2 158 640
BMW61 21 2 432 651
BMW61 21 8 363 901
BMW61 21 8 363 902
BMW61 21 8 381 711
BMW61 21 8 381 714
BMW61 21 8 381 716
BMW61 21 8 381 717
BMW61 21 9 069 480
CHEVROLET24 446 352
CHEVROLET24 447 233
CHEVROLET90 567 354
CHEVROLET9159074
CHEVROLET9201873
CITROEN16 092 329 80
CITROEN16 150 907 80
CLAAS177 793 0
DAF1527893
FENDTX 991 450 260 000
FENDTX 991 451 000 380
FIAT46227877
FIAT50503181
FIAT5724090686092
FIAT60672126
FIAT60677707
FIAT606777090
FIAT71716340
FIAT71751136
FIATHSNo3
FORD1021202
FORD1062548
FORD1067908
FORD1067910
FORD1072345
FORD1130882
FORD1130888
FORD1517095
FORD1672941
FORD1672942
FORD1706903
FORD1914971
FORD1U2J10655C4A
FORD2050228
FORD2079916
FORD2130418
FORD2416929
FORD3U2J10655DA
FORD8G9J10655NB
FORD8G9N10655NA
FORD8G9N10655NB
FORD93BB10655CC
FORD98AX10655D2A
FORDAB3910655BE
FORDHAMJ10655HAA
FORDKAMJ10655PKAA
FORDME8U2J10655CB
FORDME8U2JP10655CB
FORDYS7J10655D2A
FORDYS7J10655D4A
JCB70801700
JCB72910095
LANCIA46227877
LANCIA606777090
LANCIA71751136
NISSAN24410 ED510
NISSAN24410AY60E
NISSANB441065D0MVA
OPEL09201470ER
OPEL09201873EU
OPEL12 01 027
OPEL12 01 078
OPEL12 01 079
OPEL12 01 104
OPEL12 01 213
OPEL12 01 269
OPEL12 01 280
OPEL12 01 299
OPEL12 01 301
OPEL13165239
OPEL19001894
OPEL24446352
OPEL24446352ER
OPEL24447233
OPEL24447233EU
OPEL62 01 271
OPEL62 01 272
OPEL90540295
OPEL90567354
OPEL91 15 186
OPEL91 59 074
OPEL91 95 675
OPEL92 01 873
OPEL93189923
OPEL95510835
OPEL95510836
OPEL95519151
PEUGEOT16 092 329 80
PEUGEOT16 150 907 80
PORSCHE944 611 065 20
RENAULT77 00 431 761
RENAULT77 11 222 787
RENAULT82 00 253 391
RENAULT82 00 253 616
RENAULTB441065D0MVA
SAAB (SAAB AUTOMOBILE AB)12799128
SEAT1L0 915 105 C
SUZUKI33610 83E40 000
SUZUKI33610-83E40
SUZUKI3361086CB0BMF
TOYOTA28800YZZID
TOYOTA28800YZZIE
VAUXHALL12 01 213
VAUXHALL91 59 074
VAUXHALL91 95 675
VAUXHALL91128943
VAUXHALL91153990
VAUXHALL91158372ER
VAUXHALL91158376EU
VAUXHALL93189923
VAUXHALL95510836
VAUXHALL95519151
VOLVO30659794
VW (VOLKSWAGEN)191 915 105 AB
VW (VOLKSWAGEN)191 915 105 K
VW (VOLKSWAGEN)191 915 105 L
VW (VOLKSWAGEN)191 915 105 M
VW (VOLKSWAGEN)191 915 105 N
VW (VOLKSWAGEN)191 915 105 P
VW (VOLKSWAGEN)191 915 105 Q
S4 serisi marş aküsü
1 / 12

KARAR VERMENİZİ KOLAYLAŞTIRALIM

Silecekleri karşılaştırın

En fazla 3 ürünün fiyatını ve özelliklerini yan yana inceleyin.

0 / 3 ürün seçildi · Karşılaştırmak için bir ürün daha ekleyin.

Seçilen sileceklerin fiyat ve ürün özellikleri
Özellik
Fiyat
Stok durumu
Marka
Silecek / paket tipi
Ölçüler
Montaj tipi
Ürün kodu
Müşteri puanı
Ürün detayları

Fiyat ve stok bilgilerini sipariş öncesinde ürün sayfasından kontrol edin. Gösterilmeyen özellikler için ürün bilgisi bulunmuyor.