Bosch0092S40100

S4 serisi marş aküsü

12V 80AH 740A

Ürün grubu
Akü
Gerilim
12 V
Kapasite
80
Aracınıza uyuyor mu?
Araç seç
Mağaza fiyatlarını karşılaştırın

Pazar yeri ilanları ve fiyat kontrol tarihleri bir arada.

Fiyat ve mağazaları gör
Fiyat ve mağazalar

Pazar yeri teklifleri

Alışveriş mağazanın sitesinde tamamlanır

Henüz doğrulanmış fiyat bulunmuyor. Pazar yerlerinde güncel ilanları arayabilirsiniz.

Fiyat geçmişi

En düşük fiyatın değişimi

Kontrol yapılan günlerde gözlenen en düşük ürün fiyatı. Kargo hariç.

Fiyat geçmişi yükleniyor…

Ürün özellikleri

Çok çeşitli uygulamalarda ve araç tiplerinde yüksek performans ve mükemmel güvenilirlik için geliştirilmiştir: Bosch SLI aküler, özel PowerFrame® teknolojisine sahip patentli ızgaraya sahiptir.

Akü seçeneklerine dön

Teknik bilgiler

Marka
Bosch
Ürün kodu
0092S40100
UN numarası
2.794
Akü gerilimi
12 V
Depolama için minimum gerilim seviyesi
12,3 V
Nom.enerji oranı
0,96 kW.h
Net Quantity [l] (for DG)
4,414 l
Akü kapasitesi
80
Akü markası
Bosch

Araç uyumu ve montaj

Motor kodunu, üretim dönemini ve montaj koşullarını birlikte kontrol edin.

Seçtiğiniz araç için uyum

Marka, model, yıl ve motor kodunu seçerek aracınız için listelenen ürünleri görün.

Aracıma göre bul

Montaj ve bakım

Akü montaj rehberi
Akü montaj rehberi

Akü tipleri, değişim öncesi hazırlık ve montaj sonrası kontroller.

Rehberi incele

Katalogda uyumlu araçlar 1570

Bu liste Bosch'un farklı ülke ve versiyonları kapsayan katalog kayıtlarıdır. Motor kodunu, üretim dönemini ve varsa montaj koşullarını birlikte kontrol edin.

Marka / ModelMotor koduGüçÜretim dönemi
AGCO (DEUTZ-ALLIS)DT 1606CTAA118 kW01/2001 – 12/2004
AGCO (DEUTZ-ALLIS)DT 1806CTAA132 kW09/2001 – 12/2004
ALFA ROMEOSpider 2.0 JTDM939 B3.000125 kW05/2009 – 12/2010
ALPINA (B.BOVENSIEPEN KG)B3 3.3E4/...206 kW03/1999 – 01/2005
ALPINA (B.BOVENSIEPEN KG)B3 SE5/1224 kW08/2002 – 01/2006
AUDIA3 1.9 TDIASZ96 kW05/2000 – 06/2003
AUDIA3 1.9 TDIATD74 kW09/2000 – 06/2003
AUDIA3 1.9 TDI quattroASZ96 kW05/2000 – 06/2003
AUDIA4 1.9 TDI quattroATJ85 kW01/2000 – 11/2000
AUDIA4 1.9 TDIAVB74 kW04/2001 – 12/2004
AUDIA4 1.9 TDIAVF96 kW04/2001 – 12/2004
AUDIA4 1.9 TDIAWX96 kW12/2000 – 06/2003
AUDIA4 2.5 TDIAYM114 kW04/2001 – 07/2002
AUDIA4 2.5 TDI quattroAKE132 kW12/2000 – 05/2003
AUDIA6 1.9 TDIAVF96 kW06/2001 – 05/2004
AUDIA6 1.9 TDIAWX96 kW06/2001 – 05/2004
AUDIRS6 4.2 Avant quattroBCY331 kW05/2002 – 01/2005
AUDIA6 2.5 TDI AvantAYM114 kW06/2001 – 06/2002
AUDIA6 1.9 TDI AvantAVF96 kW06/2001 – 01/2005
AUDIA6 1.9 TDI AvantAWX96 kW06/2001 – 01/2005
Sayfa 1 / 79

OE referans numaraları

AUDI000 915 105 AG
AUDI1J0 915 105 AG
AUDI8E0 915 105 D
AUDI8K0 915 105 D
BMW61 21 2 158 123
BMW61 21 2 158 447
BMW61 21 2 158 641
BMW61 21 2 432 652
BMW61 21 4 141 570
BMW61 21 8 361 194
BMW61 21 8 361 195
BMW61 21 8 363 903
BMW61 21 8 363 904
BMW61 21 8 363 905
BMW61 21 8 363 906
BMW61 21 8 376 450
BMW61 21 8 381 740
BMW61 21 8 381 742
BMW61 21 8 381 743
BMW61 21 8 381 744
BMW61 21 8 381 745
BMW61 21 8 381 746
BMW61 21 8 381 747
BMW61 21 8 381 748
CHEVROLET12 772 108
CHEVROLET1201002
CHEVROLET12772108FS
CHEVROLET13 500 771
CHEVROLET13390016GF
CHEVROLET93 197 904
CHEVROLET95 519 153
CHRYSLER56044 739AC
CITROEN16 092 330 80
CITROEN16 150 906 80
FENDTX 991 451 000 090
FENDTX 991 451 000 420
FIAT46840940
FIAT50500230
FIAT50501113
FIAT50501114
FIAT5804060746092
FIAT71718462
FIAT71740269
FIATHSNo4
FORD1426522
FORD1682038
FORD1789493
FORD1863098
FORD1893668
FORD1917574
FORD2039763
FORD2183013
FORD2247689
FORD4896709
FORD5020228
FORD5CP110655DA
FORD6G9N10655PA
FORD6G9N10655PB
FORD8G9J10655PB
FORD8G9N10655PA
FORD8G9N10655PAx1
FORD8G9N10655PAx2
FORD8G9N10655PB
FORD8G9NP10655PA
FORD98AB10655DA
FORD98AX10655D4A
FORDAB3910655CC
FORDAB3910655CE
FORDEV6T10655DA
FORDGK2T10655DB
FORDME8U2J10655KA
FORDME8U2JP10655KA
GMC (GENERAL MOTORS CORP.)19023197
GMC (GENERAL MOTORS CORP.)19023519
GMC (GENERAL MOTORS CORP.)24456171
GMC (GENERAL MOTORS CORP.)620127
GMC (GENERAL MOTORS CORP.)6201273
GMC (GENERAL MOTORS CORP.)91156435
GMC (GENERAL MOTORS CORP.)9199053
HOLDEN13 500 771
JAGUAR1X4310655BC
JAGUAR1X4310655BD
LAND ROVER GROUPYGD500190
MERCEDES-BENZ9821708
MERCEDES-BENZA 000 982 17 08
MERCEDES-BENZA 000 982 32 08
NISSAN244100001R
OPEL12 01 002
OPEL12772108
OPEL12772108FS
OPEL13165240
OPEL13390016GF
OPEL13500771
OPEL19023197
OPEL19023519
OPEL91 11 578
OPEL91 59 053
OPEL93197904
OPEL93850177
OPEL95519153
OPEL95527532
OPEL95530726
PEUGEOT16 092 330 80
PEUGEOT16 150 906 80
PORSCHE999 611 080 00
PORSCHE999 611 080 20
PORSCHE999 611 080 21
RENAULT24 41 000 01R
RENAULT77 01 376 966
RENAULT77 11 222 782
RENAULT77 11 230 453
RENAULT77 11 419 085
RENAULT82 00 032 903
RENAULT82 00 400 846
ROVER6G9N10655FB
ROVERYGD 5001 90
SEAT8K0 915 105 D
SKODA8K0 915 105 D
TOYOTA288000R040
TOYOTA288000R060
TOYOTA28800YZZAQ
VAUXHALL12772108
VAUXHALL91 11 578
VAUXHALL93197904
VAUXHALL93850177
VOLVO30659795
VOLVO3072224
VOLVO30745772
VOLVO30745776
VOLVO30772224
VOLVO30772225
VOLVO30772228
VOLVO30772235
VOLVO30772238
VW (VOLKSWAGEN)000 915 105 AG
VW (VOLKSWAGEN)4F0 915 105 B
VW (VOLKSWAGEN)8K0 915 105 D
S4 serisi marş aküsü
1 / 12

KARAR VERMENİZİ KOLAYLAŞTIRALIM

Silecekleri karşılaştırın

En fazla 3 ürünün fiyatını ve özelliklerini yan yana inceleyin.

0 / 3 ürün seçildi · Karşılaştırmak için bir ürün daha ekleyin.

Seçilen sileceklerin fiyat ve ürün özellikleri
Özellik
Fiyat
Stok durumu
Marka
Silecek / paket tipi
Ölçüler
Montaj tipi
Ürün kodu
Müşteri puanı
Ürün detayları

Fiyat ve stok bilgilerini sipariş öncesinde ürün sayfasından kontrol edin. Gösterilmeyen özellikler için ürün bilgisi bulunmuyor.