Bosch0092S40130

S4 serisi marş aküsü

12V 95Ah 800A

Ürün grubu
Akü
Gerilim
12 V
Kapasite
95
Aracınıza uyuyor mu?
Araç seç
Mağaza fiyatlarını karşılaştırın

Pazar yeri ilanları ve fiyat kontrol tarihleri bir arada.

Fiyat ve mağazaları gör
Fiyat ve mağazalar

Pazar yeri teklifleri

Alışveriş mağazanın sitesinde tamamlanır

Henüz doğrulanmış fiyat bulunmuyor. Pazar yerlerinde güncel ilanları arayabilirsiniz.

Fiyat geçmişi

En düşük fiyatın değişimi

Kontrol yapılan günlerde gözlenen en düşük ürün fiyatı. Kargo hariç.

Fiyat geçmişi yükleniyor…

Ürün özellikleri

Çok çeşitli uygulamalarda ve araç tiplerinde yüksek performans ve mükemmel güvenilirlik için geliştirilmiştir: Bosch SLI aküler, özel PowerFrame® teknolojisine sahip patentli ızgaraya sahiptir.

Akü seçeneklerine dön

Teknik bilgiler

Marka
Bosch
Ürün kodu
0092S40130
UN numarası
2.794
Akü gerilimi
12 V
Depolama için minimum gerilim seviyesi
12,3 V
Nom.enerji oranı
1,14 kW.h
Net Quantity [l] (for DG)
5,365 l
Akü kapasitesi
95
Akü markası
Bosch

Araç uyumu ve montaj

Motor kodunu, üretim dönemini ve montaj koşullarını birlikte kontrol edin.

Seçtiğiniz araç için uyum

Marka, model, yıl ve motor kodunu seçerek aracınız için listelenen ürünleri görün.

Aracıma göre bul

Montaj ve bakım

Akü montaj rehberi
Akü montaj rehberi

Akü tipleri, değişim öncesi hazırlık ve montaj sonrası kontroller.

Rehberi incele

Katalogda uyumlu araçlar 2620

Bu liste Bosch'un farklı ülke ve versiyonları kapsayan katalog kayıtlarıdır. Motor kodunu, üretim dönemini ve varsa montaj koşullarını birlikte kontrol edin.

Marka / ModelMotor koduGüçÜretim dönemi
ALFA ROMEO35 AR 8 Turbo8140.21.200 D.I.68 kW04/1985 – 12/1988
ALFA ROMEO40 AR 8 Turbo8140.21.200 D.I.68 kW04/1985 – 12/1988
ALFA ROMEO10 AR 68144.61.20053 kW04/1985 – 02/1986
ALFA ROMEO13 AR 68144.61.20053 kW04/1985 – 02/1986
ALFA ROMEO35 AR 88144.67.22055 kW09/1986 – 12/1989
ALFA ROMEO30 AR 88144.67.22055 kW09/1986 – 12/1989
ALFA ROMEO164 2.5 TDVM84A85 kW06/1987 – 09/1992
ALFA ROMEO10 AR 68144.67.22055 kW03/1986 – 12/1989
ALFA ROMEO14 AR 68144.67.22055 kW03/1986 – 12/1989
ALFA ROMEO14 AR 6 Turbo8144.21.22068 kW09/1986 – 12/1989
ALFA ROMEO164 2.5 TDVM...92 kW09/1992 – 10/1998
ALFA ROMEO166 2.4 JTDAR 34202100 kW09/1998 – 10/2000
ALFA ROMEO166 2.4 JTD8...100–110 kW09/2000 – 10/2007
ALFA ROMEO166 2.4 JTD 20V841...129 kW06/2003 – 10/2007
ALFA ROMEO166 2.4 JTD 20V841 M.000120 kW10/2004 – 10/2007
ALFA ROMEO166 2.4 JTD 20V841 N.000128 kW10/2004 – 10/2007
ALFA ROMEO166 2.4 JTDM 20V936 B.000132–136 kW10/2005 – 10/2007
ALFA ROMEO30 AR 88140.61.20053 kW04/1978 – 12/1989
ALFA ROMEO32 AR 88140.61.20053 kW04/1978 – 09/1980
ALFA ROMEO35 AR 88140.61.20053 kW04/1978 – 12/1989
Sayfa 1 / 131

OE referans numaraları

ALFA ROMEO1740848
ALFA ROMEO51018466
ALFA ROMEO60672125
AUDI000 915 105 AH
AUDI000 915 105 DK
AUDI1J0 915 105 AH
AUDI4G0 915 105 D
AUDI5GM 915 105 K
AUDI5GM 915 105 R
AUDI5K0 915 105 K
AUDI8K0 915 105 E
BMW11866810DE
BMW61 21 0 309 270
BMW61 21 6 946 334
BMW61 21 7 555 322
BMW61 21 8 361 201
BMW61 21 8 381 772
BMW61 21 8 385 398
BMW61 21 8 386 952
CITROEN16 092 325 80
CITROEN16 150 905 80
CITROEN5600 LV
CITROEN5600 QC
CITROEN5600 RY
CITROEN5600 TK
CITROENE364044
CITROENZC9865282U
FAAM45NS4
FIAT1740848
FIAT46211823
FIAT46227871
FIAT51018466
FIAT51867517
FIAT51867871
FIAT60672125
FIAT71751147
FIAT71751148
FIAT71753288
FIAT71753289
FORD1326795
FORD3U3J10655CA
FORDME8U2J10655HA
FORDME8U2J10655HB
FORDME8U2JP10655HB
HYUNDAI37110 3T000
HYUNDAI37110B1000
IVECO2994680
IVECO4797541
IVECO4848099
IVECO500050170
IVECO500307472
IVECO504184319
IVECO93162328
IVECO93162455
IVECO93162740
IVECO99450319
JAGUAR02C2D22312
JAGUAR4R8310655BA
JAGUAR4R8310655CA
JAGUAR7H4210655DB
JAGUARC2C1311
JAGUARC2D22312
JAGUARC2Z10605
JAGUARCX2310655BA
JAGUARLR030212
JAGUARLR038341
JAGUARXR834777
JOHN DEEREEPYP595402
KIA37110 3M200
KIA37110 3T000
LAMBORGHINI1J0915105AH
LANCIA1740848
LANCIA51018466
LANCIA60672125
LAND ROVER GROUP02C2D22312
LAND ROVER GROUP7H4210655EA
LAND ROVER GROUPC2D22312
LAND ROVER GROUPCX2310655BA
LAND ROVER GROUPLR018609
LAND ROVER GROUPLR038341
LAND ROVER GROUPYGD500160
LEXUS2880031480
MANZE970200885
MERCEDES-BENZ000 982 38 08
MERCEDES-BENZ000 982 38 08 26
MERCEDES-BENZ15410201
MERCEDES-BENZ15413701
MERCEDES-BENZ15414001
MERCEDES-BENZ15414501
MERCEDES-BENZ15417201
MERCEDES-BENZ15417601
MERCEDES-BENZ15418001
MERCEDES-BENZ25414101
MERCEDES-BENZ45411301
MERCEDES-BENZA 000 982 38 08
MERCEDES-BENZA 000 982 38 08 26
MERCEDES-BENZA 001 541 02 01
MERCEDES-BENZA 001 541 37 01
MERCEDES-BENZA 001 541 40 01
MERCEDES-BENZA 001 541 45 01
MERCEDES-BENZA 001 541 72 01
MERCEDES-BENZA 001 541 76 01
MERCEDES-BENZA 001 541 80 01
MERCEDES-BENZA 002 541 41 01
MERCEDES-BENZA 004 541 13 01
NISSANKE24190E05NY
OPEL12 01 308
OPEL93182214
PEUGEOT16 092 325 80
PEUGEOT16 150 905 80
PEUGEOT5600 LV
PEUGEOT5600 QC
PEUGEOT5600 RY
PEUGEOTZC9865282U
RENAULT24 11 098 89R
RENAULT24 41 000 16R
RENAULT24 41 042 42R
RENAULT50 01 865 216
RENAULT77 01 376 967
RENAULT77 01 381 088
RENAULT77 11 222 783
RENAULT77 11 355 487
RENAULT77 11 419 086
RENAULT82 00 687 749
RENAULT86 71 002 948
RENAULT86 71 016 935
ROVERYGD 5001 60
SAAB (SAAB AUTOMOBILE AB)400129995
SCANIA73325165
SEAT000 915 105 DK
SEAT1J0 915 105 AH
SEAT8E0 915 105 K
SKODA1J0 915 105 AH
TOYOTA28800 31470
TOYOTA28800 31480
TOYOTA28800YZZHE
VAUXHALL93182214
VOLVO11308464
VOLVO30659800
VOLVO30745773
VOLVO30745777
VOLVO31415017
VOLVO5180016
VOLVO8645083
VW (VOLKSWAGEN)000 915 105 AH
VW (VOLKSWAGEN)000 915 105 DK
VW (VOLKSWAGEN)1J0 915 105 AH
VW (VOLKSWAGEN)4G0 915 105 D
VW (VOLKSWAGEN)5GM 915 105 K
VW (VOLKSWAGEN)5GM 915 105 R
VW (VOLKSWAGEN)5K0 915 105 K
VW (VOLKSWAGEN)5KO 915 105 K
VW (VOLKSWAGEN)8K0 915 105 E
WHITE AUTO STORES8K0915105E
S4 serisi marş aküsü
1 / 12

KARAR VERMENİZİ KOLAYLAŞTIRALIM

Silecekleri karşılaştırın

En fazla 3 ürünün fiyatını ve özelliklerini yan yana inceleyin.

0 / 3 ürün seçildi · Karşılaştırmak için bir ürün daha ekleyin.

Seçilen sileceklerin fiyat ve ürün özellikleri
Özellik
Fiyat
Stok durumu
Marka
Silecek / paket tipi
Ölçüler
Montaj tipi
Ürün kodu
Müşteri puanı
Ürün detayları

Fiyat ve stok bilgilerini sipariş öncesinde ürün sayfasından kontrol edin. Gösterilmeyen özellikler için ürün bilgisi bulunmuyor.