Bosch0092S50130

S5 serisi marş aküsü

12V 100AH 830A

Ürün grubu
Akü
Gerilim
12 V
Kapasite
100
Aracınıza uyuyor mu?
Araç seç
Mağaza fiyatlarını karşılaştırın

Pazar yeri ilanları ve fiyat kontrol tarihleri bir arada.

Fiyat ve mağazaları gör
Fiyat ve mağazalar

Pazar yeri teklifleri

Alışveriş mağazanın sitesinde tamamlanır

Henüz doğrulanmış fiyat bulunmuyor. Pazar yerlerinde güncel ilanları arayabilirsiniz.

Fiyat geçmişi

En düşük fiyatın değişimi

Kontrol yapılan günlerde gözlenen en düşük ürün fiyatı. Kargo hariç.

Fiyat geçmişi yükleniyor…

Ürün özellikleri

Çok çeşitli uygulamalarda ve araç tiplerinde yüksek performans ve mükemmel güvenilirlik için geliştirilmiştir: Bosch SLI aküler, özel PowerFrame® teknolojisine sahip patentli ızgaraya sahiptir.

Akü seçeneklerine dön

Teknik bilgiler

Marka
Bosch
Ürün kodu
0092S50130
UN numarası
2.794
Akü gerilimi
12 V
Depolama için minimum gerilim seviyesi
12,3 V
Nom.enerji oranı
1,2 kW.h
Net Quantity [l] (for DG)
5,289 l
Akü kapasitesi
100
Akü markası
Bosch

Araç uyumu ve montaj

Motor kodunu, üretim dönemini ve montaj koşullarını birlikte kontrol edin.

Seçtiğiniz araç için uyum

Marka, model, yıl ve motor kodunu seçerek aracınız için listelenen ürünleri görün.

Aracıma göre bul

Montaj ve bakım

Akü montaj rehberi
Akü montaj rehberi

Akü tipleri, değişim öncesi hazırlık ve montaj sonrası kontroller.

Rehberi incele

Katalogda uyumlu araçlar 3707

Bu liste Bosch'un farklı ülke ve versiyonları kapsayan katalog kayıtlarıdır. Motor kodunu, üretim dönemini ve varsa montaj koşullarını birlikte kontrol edin.

Marka / ModelMotor koduGüçÜretim dönemi
AEBI SCHMIDTTT 50V1505-T34.3 kW09/1998 – günümüz
AEBI SCHMIDTTT 60V1505-T34.3 kW01/1990 – günümüz
ALFA ROMEO35 AR 8 Turbo8140.21.200 D.I.68 kW04/1985 – 12/1988
ALFA ROMEO40 AR 8 Turbo8140.21.200 D.I.68 kW04/1985 – 12/1988
ALFA ROMEO10 AR 68144.61.20053 kW04/1985 – 02/1986
ALFA ROMEO13 AR 68144.61.20053 kW04/1985 – 02/1986
ALFA ROMEO35 AR 88144.67.22055 kW09/1986 – 12/1989
ALFA ROMEO30 AR 88144.67.22055 kW09/1986 – 12/1989
ALFA ROMEO164 2.5 TDVM84A85 kW06/1987 – 09/1992
ALFA ROMEO10 AR 68144.67.22055 kW03/1986 – 12/1989
ALFA ROMEO14 AR 68144.67.22055 kW03/1986 – 12/1989
ALFA ROMEO14 AR 6 Turbo8144.21.22068 kW09/1986 – 12/1989
ALFA ROMEO164 2.5 TDVM...92 kW09/1992 – 10/1998
ALFA ROMEO166 2.4 JTDAR 34202100 kW09/1998 – 10/2000
ALFA ROMEO146 1.9 JTDAR 3230277 kW05/1998 – 02/1999
ALFA ROMEO145 1.9 JTDAR 3230276 kW02/1999 – 01/2001
ALFA ROMEO146 1.9 JTDAR 3230277 kW02/1999 – 12/2000
ALFA ROMEO166 2.4 JTD8...100–110 kW09/2000 – 10/2007
ALFA ROMEO166 2.4 JTD 20V841...129 kW06/2003 – 10/2007
ALFA ROMEO166 2.4 JTD 20V841 M.000120 kW10/2004 – 10/2007
Sayfa 1 / 186

OE referans numaraları

ALFA ROMEO46227895
ASTON MARTIN2R8310655AA
ASTON MARTINLRA1250AA
ASTON MARTINXR8310655AA
AUDI000 915 105 AH
AUDI1J0 915 105 J
AUDI441 915 105 A
AUDI441915105
AUDI4E0915105
AUDI4F0 915 105 C
AUDI5K0 915 105 L
AUDI7D0 915 105 A
AUDI8E0 915 105 D
AUDI8E0 915 105 K
AUDI8K0 915 105 E
AUDI999 611 095 11
BMW61 21 6 915 739
BMW61 21 6 915 741
BMW61 21 8 361 199
BMW61 21 8 361 200
BMW61 21 8 361 201
BMW61 21 8 363 913
BMW61 21 8 363 914
BMW61 21 8 376 036
BMW61 21 8 377 034
BMW61 21 8 377 036
BMW61 21 8 381 764
BMW61 21 8 381 765
BMW61 21 8 381 769
BMW61 21 8 381 772
BMW61 21 8 381 773
BMW61 21 8 381 775
BMW61 21 8 381 776
BMW61 21 8 381 777
CHEVROLET93 182 214
CHEVROLET93 858 131
CHEVROLET93 865 517
CHRYSLER04606 754AA
CHRYSLER04608 719AB
CHRYSLER04608 719AD
CHRYSLER4606 754AA
CHRYSLER4608 719AB
CHRYSLER4608 719AD
CHRYSLERBB0H8800AB
CITROEN5600 HS
CITROEN5600 QC
CITROEN5600 TK
CITROEN5600 TS
CITROEN79 055 257 67
CITROEN79 055 257 87
CITROENE364045
CLAAS0001479890
CLAAS0001777650
CLAAS0001777820
CLAAS0001777951
CLAAS0002165081
CLAAS0011621010
CLAAS177 795 0
DAF1526987
DEUTZ-FAHR1179683
DODGE04608 719AB
DODGE04608 719AD
DODGE4608 719AB
DODGE4608 719AD
FAAM00L62
FAAM00X56
FENDT39473000
FIAT1305436080
FIAT1320778080
FIAT1334385080
FIAT1334386080
FIAT1346948080
FIAT1346949080
FIAT46227871
FIAT46227875
FIAT46227895
FIAT46810026
FIAT51779950
FIAT51779951
FIAT5894412
FIAT60600097
FIAT60627457
FIAT60672125
FIAT71714567
FIAT71719457
FIAT71719458
FIAT71771431
FIAT980145391
FIATK1305436080
FIATK1320778080
FIATK1334385080
FIATK1334386080
FIATK1346948080
FIATK1346949080
FORD1139438
FORD1U2J10655F4A
FORD2130424
FORDME8U2J10655HA
FORDV3C1510655AA
FORDYM2110655EA
IVECO2994405
IVECO2994559
IVECO4810279
IVECO93162328
IVECO93162455
JAGUAR02JDE27215
JAGUAR1X4310655BA
JAGUAR2R8310655AA
JAGUAR4R4310655AA
JAGUAR4R8310655BA
JAGUAR4R8310655CA
JAGUAR6W8310655BA
JAGUAR7H4210655EB
JAGUAR9X2310655CA
JAGUARJDE27215
JAGUARLR030213
JAGUARLRA 1250AA
JAGUARXR8310655AA
JEEP04608 719AB
JEEP04608 719AD
JEEP4608 719AB
JEEP4608 719AD
LAMBORGHINI1J0915105AH
LANCIA46810026
LAND ROVER GROUP02JDE27215
LAND ROVER GROUP61216915741
LAND ROVER GROUP6CP110655GA
LAND ROVER GROUP7H4210655EB
LAND ROVER GROUP7H421065WA
LAND ROVER GROUPJDE27215
LAND ROVER GROUPLR018680
LAND ROVER GROUPLR030213
LAND ROVER GROUPYGD000230
LAND ROVER GROUPYGD000250
LAND ROVER GROUPYGD500130
LAND ROVER GROUPYGD500160
MAN07 97020 0880
MAN7970200880
MAYBACH0055410901
MERCEDES-BENZ000 982 33 08
MERCEDES-BENZ000 982 33 08 26
MERCEDES-BENZ000 982 72 08
MERCEDES-BENZ004 541 34 01
MERCEDES-BENZ004 541 45 01
MERCEDES-BENZ004 541 71 01
MERCEDES-BENZ005 541 09 01
MERCEDES-BENZ005 541 15 01
MERCEDES-BENZ005 541 16 01
MERCEDES-BENZ005 541 21 01
MERCEDES-BENZ140 540 01 01
MERCEDES-BENZ438439
MERCEDES-BENZ444593
MERCEDES-BENZ45414601
MERCEDES-BENZ455403
MERCEDES-BENZ523685
MERCEDES-BENZ55412501
MERCEDES-BENZA 000 982 33 08
MERCEDES-BENZA 000 982 33 08 26
MERCEDES-BENZA 000 982 38 08
MERCEDES-BENZA 000 982 72 08
MERCEDES-BENZA 004 541 34 01
MERCEDES-BENZA 004 541 45 01
MERCEDES-BENZA 004 541 46 01
MERCEDES-BENZA 004 541 71 01
MERCEDES-BENZA 005 541 09 01
MERCEDES-BENZA 005 541 15 01
MERCEDES-BENZA 005 541 16 01
MERCEDES-BENZA 005 541 21 01
MERCEDES-BENZA 140 540 01 01
MERCEDES-BENZMK455403
MITSUBISHIA0009823308
MITSUBISHIMK455403
NISSAN244105X20A
OPEL12 01 308
OPEL93182214
OPEL93858131
OPEL93865517
PEUGEOT5600 HS
PEUGEOT5600 TK
PEUGEOT79 055 257 67
PEUGEOT79 055 257 87
PEUGEOTE364045
PORSCHE955 611 095 20
PORSCHE955 611 095 21
PORSCHE999 611 088 20
PORSCHE999 611 095 20
RENAULT24 41 000 02R
RENAULT24 41 042 42R
RENAULT24 41 05X 20A
RENAULT24 41 098 89R
RENAULT50 10 589 438
RENAULT77 01 376 967
RENAULT77 11 222 783
RENAULT77 11 419 086
RENAULT77 11 423 286
RENAULT82 00 491 125
RENAULT82 00 687 749
RENAULT86 71 016 935
RENAULT93865517
ROVER61216915739
S5 serisi marş aküsü
1 / 12

KARAR VERMENİZİ KOLAYLAŞTIRALIM

Silecekleri karşılaştırın

En fazla 3 ürünün fiyatını ve özelliklerini yan yana inceleyin.

0 / 3 ürün seçildi · Karşılaştırmak için bir ürün daha ekleyin.

Seçilen sileceklerin fiyat ve ürün özellikleri
Özellik
Fiyat
Stok durumu
Marka
Silecek / paket tipi
Ölçüler
Montaj tipi
Ürün kodu
Müşteri puanı
Ürün detayları

Fiyat ve stok bilgilerini sipariş öncesinde ürün sayfasından kontrol edin. Gösterilmeyen özellikler için ürün bilgisi bulunmuyor.