Bosch0092S5A080

S5 serisi AGM aküsü

12V 70AH 760A

Ürün grubu
Akü
Gerilim
12 V
Kapasite
70
Aracınıza uyuyor mu?
Araç seç
Mağaza fiyatlarını karşılaştırın

Pazar yeri ilanları ve fiyat kontrol tarihleri bir arada.

Fiyat ve mağazaları gör
Fiyat ve mağazalar

Pazar yeri teklifleri

Alışveriş mağazanın sitesinde tamamlanır

Henüz doğrulanmış fiyat bulunmuyor. Pazar yerlerinde güncel ilanları arayabilirsiniz.

Fiyat geçmişi

En düşük fiyatın değişimi

Kontrol yapılan günlerde gözlenen en düşük ürün fiyatı. Kargo hariç.

Fiyat geçmişi yükleniyor…

Ürün özellikleri

Sık dur/kalk için yeterli güç sağlamak üzere geliştirilmiştir: AGM teknolojisine sahip birinci sınıf Bosch S5 Akü, rejeneratif frenlemeyi destekler ve durma aşamasında elektrik tüketicileri için güvenilir bir güç kaynağıdır.

Akü seçeneklerine dön

Teknik bilgiler

Marka
Bosch
Ürün kodu
0092S5A080
UN numarası
2.800
Akü gerilimi
12 V
Depolama için minimum gerilim seviyesi
12,3 V
Nom.enerji oranı
0,84 kW.h
Net Quantity [l] (for DG)
3,492 l
Akü kapasitesi
70
Akü markası
Bosch

Araç uyumu ve montaj

Motor kodunu, üretim dönemini ve montaj koşullarını birlikte kontrol edin.

Seçtiğiniz araç için uyum

Marka, model, yıl ve motor kodunu seçerek aracınız için listelenen ürünleri görün.

Aracıma göre bul

Montaj ve bakım

Akü montaj rehberi
Akü montaj rehberi

Akü tipleri, değişim öncesi hazırlık ve montaj sonrası kontroller.

Rehberi incele

Katalogda uyumlu araçlar 11748

Bu liste Bosch'un farklı ülke ve versiyonları kapsayan katalog kayıtlarıdır. Motor kodunu, üretim dönemini ve varsa montaj koşullarını birlikte kontrol edin.

Marka / ModelMotor koduGüçÜretim dönemi
AC (AC CARS)428 7.0 CabrioV 8257 kW01/1965 – 12/1974
AGRALEMT 17.0 LE 7.2MaxxForce 7.2165 kW07/2013 – günümüz
ALFA ROMEO75 2.0 TDVM80A70 kW05/1985 – 09/1992
ALFA ROMEO75 2.5 V6AR 01646115 kW09/1985 – 02/1987
ALFA ROMEO90 2.0 i.e. V6AR 06210 MPI-Weber97 kW10/1984 – 07/1987
ALFA ROMEO75 3.0 V6AR 06120133–136 kW01/1987 – 02/1992
ALFA ROMEO1750AR 1052580 kW04/1968 – 11/1971
ALFA ROMEOMatta 1.9AR0130648 kW01/1952 – 12/1954
ALFA ROMEO75 3.0 V6AR 06124136 kW01/1987 – 01/1990
ALFA ROMEO75 2.5 V6AR 01911110–113 kW02/1986 – 02/1992
ALFA ROMEO33 1.8 TDVM 82 A54 kW01/1986 – 06/1990
ALFA ROMEO164 3.0 i.e.AR 06410136–140 kW06/1987 – 09/1992
ALFA ROMEO90 2.5 i.e. V6AR 01911110–113 kW02/1986 – 12/1990
ALFA ROMEO164 3.0 i.e.AR 06412132 kW06/1987 – 09/1992
ALFA ROMEO75 2.4 TDVM81A81 kW09/1988 – 02/1992
ALFA ROMEO164 3.0 i.e. QVAR 64301147 kW09/1990 – 09/1992
ALFA ROMEO33 1.8 TD SportwagonVM 82 A62 kW04/1988 – 12/1989
ALFA ROMEO75 3.0 V6AR 61503139–141 kW02/1990 – 02/1992
ALFA ROMEO33 1.8 TDVM 96 A62 kW02/1990 – 10/1994
ALFA ROMEO33 1.8 TD SportwagonVM 96 A62 kW01/1990 – 10/1994
Sayfa 1 / 588

OE referans numaraları

AUDI000 915 105 CC
AUDI3D0915105
AUDI5GM 915 105 AA
AUDI5GM 915 105 BA
AUDI7L0915105
AUDI7P0 915 105 E
AUDI7P0915105
AUDI8W0915105
BARREIROS8W0915105A
BMW61 21 0 147 399
BMW61 21 6 805 461
BMW61 21 6 806 749
BMW61 21 6 917 884
BMW61 21 6 919 685
BMW61 21 6 924 020
BMW61 21 6 924 021
BMW61 21 7 567 388
BMW61 21 7 567 391
BMW61 21 7 578 140
BMW61 21 7 611 146
BMW61 21 9 358 612
BMW61 21 9 381 774
CHEVROLET1201048
CHEVROLET13 575 151
CHEVROLET13 575 154
CHEVROLET13598117AFF
CHEVROLET3637881
CHEVROLET42 498 197
CHEVROLET88 863 416
CHEVROLET88 864 541
CHEVROLET93 179 266
CHEVROLET95 179 614
CHEVROLET95 374 262
CITROEN16 087 269 80
CITROEN16 200 127 80
CITROEN5600 TW
CITROEN79 055 253 07
CITROEN96 780 061 80
CITROEN98 048 030 80
CITROEN98 180 299 80
CITROENRP9678006180
DAF1650068
DS (CITROEN)9818029980
FORD1678091
FORD2402379
FORD9M5N10655AA
FORD9M5T10655BA
FORDBAGM48H6760
FORDDS7T10655FA
FORDKAMJ10655BA
G.A.C.MOBYLE8205003CAD0100
HONDA31500-T6N-E01
HONDA31500TZ7AGM100M
HYUNDAI37110 1H562
HYUNDAI37110 1P562
HYUNDAI37110 2T701
HYUNDAI37110 2Y560
HYUNDAI37110 2Y720
HYUNDAI37110 3Q700
HYUNDAI37110 3X565
HYUNDAI37110A5310
HYUNDAI37110B2720
HYUNDAI37110C8720
HYUNDAI37110F0720
HYUNDAI37110F2720
HYUNDAI37110H6A00C
HYUNDAI37110H6A00U
HYUNDAIDP370APU070SH0U
HYUNDAIE3710070S0
HYUNDAILP370APE070SH0
INFINITI244105DA2A
JAGUARBJ3210655BA
JAGUARCPLA10655BA
JAGUARDBC6429
JAGUARFK7210655AA
JAGUARFK7210655AC
JAGUARFK7210655AD
JAGUARJ9C5445
JAGUARLNA 1250BA
JAGUARLNA 1250BB
JAGUARLNC 1250AA
JAGUARLR032820
JAGUART4N13266
KIA37110 3Q700
KIA37110 A5310
KIA37110 H6A00C
KIA37110 H6A00U
KIADP370APU070SK0U
KIAE3710 070S0
KIALP370APE070SK0
LAMBORGHINI7L0915105
LAND ROVER GROUPBJ3210655BA
LAND ROVER GROUPCPLA10655BA
LAND ROVER GROUPDPLA10655AA
LAND ROVER GROUPFK7210655AA
LAND ROVER GROUPFK7210655AC
LAND ROVER GROUPFK7210655AD
LAND ROVER GROUPJ9C5445
LAND ROVER GROUPLR032820
LAND ROVER GROUPLR033178
LAND ROVER GROUPLR061981
LAND ROVER GROUPLR076697
LAND ROVER GROUPLR094611
LAND ROVER GROUPLR105924
LAND ROVER GROUPT4N13266
MERCEDES-BENZ001 982 55 08
MERCEDES-BENZ001 982 80 08
MERCEDES-BENZ001 982 80 08 26
MERCEDES-BENZ004 541 86 01
MERCEDES-BENZ198 280 08 26
MERCEDES-BENZ19825508
MERCEDES-BENZ19828008
MERCEDES-BENZ230 541 02 01
MERCEDES-BENZ45418601
MERCEDES-BENZ9822610
MERCEDES-BENZ9823704
MERCEDES-BENZ9825010
MERCEDES-BENZA 000 982 26 10
MERCEDES-BENZA 000 982 37 04
MERCEDES-BENZA 000 982 50 10
MERCEDES-BENZA 001 982 55 08
MERCEDES-BENZA 001 982 80 08
MERCEDES-BENZA 001 982 80 08 26
MERCEDES-BENZA 001 982 94 08
MERCEDES-BENZA 004 541 86 01
MERCEDES-BENZA 198 280 08 26
MERCEDES-BENZA 230 541 02 01
MG10169490
MINI (BMW)11866820DE
MINI (BMW)61 21 6 805 461
MINI (BMW)61 21 6 924 021
MINI (BMW)61 21 7 567 338
MINI (BMW)61 21 7 567 388
MINI (BMW)61 21 7 567 391
MINI (BMW)61 21 7 611 146
NIPPON SHAROY-NARUMI PLANTU540L52B
NISSAN2441000Q4J
NISSAN244105DA0A
OPEL12 01 048
OPEL12 01 090
OPEL13304140
OPEL13575154
OPEL13598117AFF
OPEL36 37 881
OPEL95179614
OPEL95515591
OPEL95530555
PEUGEOT5600 TW
PEUGEOT79 055 253 07
PEUGEOT96 780 061 80
PEUGEOTRP9678006180
PORSCHE992915105
PORSCHE992915105A
PORSCHE999 611 070 10
PORSCHE999 611 070 12
RENAULT24 41 000 11R
RENAULT24 41 005 19R
RENAULT24 41 088 11R
RENAULT77 11 424 423
RENAULT86 71 017 820
ROLLS-ROYCE61 21 6 806 750
SEAT000 915 105 CC
SKODA000 915 105 CC
SSANGYONG268 023 50 10
SSANGYONG268AS35010
TOYOTASU001A4512
VAUXHALL13575154
VAUXHALL36 37 881
VAUXHALL95515591
VAUXHALL95530555
VOLVO31255132
VOLVO31255362
VOLVO31255363
VOLVO31415678
VOLVO31419707
VOLVO31652063
VOLVO31652064
VOLVO31652478
VW (VOLKSWAGEN)000 915 105 CC
VW (VOLKSWAGEN)5GM 915 105 AA
VW (VOLKSWAGEN)7L0915105
VW (VOLKSWAGEN)7P0 915 105 E
VW (VOLKSWAGEN)7P0915105
VW (VOLKSWAGEN)8W0 915 105 A
ÖAF (ÖSTERR. AUTOMOBILFABRIK)8W0915105A
S5 serisi AGM aküsü
1 / 12

KARAR VERMENİZİ KOLAYLAŞTIRALIM

Silecekleri karşılaştırın

En fazla 3 ürünün fiyatını ve özelliklerini yan yana inceleyin.

0 / 3 ürün seçildi · Karşılaştırmak için bir ürün daha ekleyin.

Seçilen sileceklerin fiyat ve ürün özellikleri
Özellik
Fiyat
Stok durumu
Marka
Silecek / paket tipi
Ölçüler
Montaj tipi
Ürün kodu
Müşteri puanı
Ürün detayları

Fiyat ve stok bilgilerini sipariş öncesinde ürün sayfasından kontrol edin. Gösterilmeyen özellikler için ürün bilgisi bulunmuyor.