Bosch0092S5A110

S5 serisi AGM aküsü

12V 80AH 800A

Ürün grubu
Akü
Gerilim
12 V
Kapasite
80
Aracınıza uyuyor mu?
Araç seç
Mağaza fiyatlarını karşılaştırın

Pazar yeri ilanları ve fiyat kontrol tarihleri bir arada.

Fiyat ve mağazaları gör
Fiyat ve mağazalar

Pazar yeri teklifleri

Alışveriş mağazanın sitesinde tamamlanır

Henüz doğrulanmış fiyat bulunmuyor. Pazar yerlerinde güncel ilanları arayabilirsiniz.

Fiyat geçmişi

En düşük fiyatın değişimi

Kontrol yapılan günlerde gözlenen en düşük ürün fiyatı. Kargo hariç.

Fiyat geçmişi yükleniyor…

Ürün özellikleri

Sık dur/kalk için yeterli güç sağlamak üzere geliştirilmiştir: AGM teknolojisine sahip birinci sınıf Bosch S5 Akü, rejeneratif frenlemeyi destekler ve durma aşamasında elektrik tüketicileri için güvenilir bir güç kaynağıdır.

Akü seçeneklerine dön

Teknik bilgiler

Marka
Bosch
Ürün kodu
0092S5A110
UN numarası
2.800
Akü gerilimi
12 V
Depolama için minimum gerilim seviyesi
12,3 V
Nom.enerji oranı
0,96 kW.h
Net Quantity [l] (for DG)
4,148 l
Akü kapasitesi
80
Akü markası
Bosch

Araç uyumu ve montaj

Motor kodunu, üretim dönemini ve montaj koşullarını birlikte kontrol edin.

Seçtiğiniz araç için uyum

Marka, model, yıl ve motor kodunu seçerek aracınız için listelenen ürünleri görün.

Aracıma göre bul

Montaj ve bakım

Akü montaj rehberi
Akü montaj rehberi

Akü tipleri, değişim öncesi hazırlık ve montaj sonrası kontroller.

Rehberi incele

Katalogda uyumlu araçlar 2800

Bu liste Bosch'un farklı ülke ve versiyonları kapsayan katalog kayıtlarıdır. Motor kodunu, üretim dönemini ve varsa montaj koşullarını birlikte kontrol edin.

Marka / ModelMotor koduGüçÜretim dönemi
ALFA ROMEODisco Volante 4.7AR 8C331 kW03/2012 – 08/2013
ALFA ROMEO8C Competizione 4.7AR 8C331 kW01/2007 – 12/2009
ALFA ROMEO8C Spider 4.7AR 8C331 kW02/2007 – 10/2010
ALPINA (B.BOVENSIEPEN KG)B3 BiTurboK2265 kW09/2007 – 03/2010
ALPINA (B.BOVENSIEPEN KG)B3 BiTurbo CoupeK2265 kW09/2007 – 03/2010
ALPINA (B.BOVENSIEPEN KG)B3 BiTurbo CabrioK2265 kW09/2007 – 03/2010
ALPINA (B.BOVENSIEPEN KG)B3 BiTurbo TouringK2265 kW09/2007 – 03/2010
ALPINA (B.BOVENSIEPEN KG)B3 BiTurbo Touring AllradS58 B30A340 kW09/2019 – 06/2022
ALPINA (B.BOVENSIEPEN KG)B3 BiTurbo AllradS58 B30A340 kW09/2019 – 06/2022
ALPINA (B.BOVENSIEPEN KG)D3 S AllradB57 D30B261 kW05/2020 – günümüz
ALPINA (B.BOVENSIEPEN KG)D3 S Touring AllradB57 D30B261 kW05/2020 – günümüz
ALPINA (B.BOVENSIEPEN KG)B3 S BiTurboK3294 kW04/2010 – 05/2013
ALPINA (B.BOVENSIEPEN KG)B3 S BiTurbo TouringK3294 kW04/2010 – 05/2013
ALPINA (B.BOVENSIEPEN KG)B3 S BiTurbo CoupeK3294 kW04/2010 – 05/2013
ALPINA (B.BOVENSIEPEN KG)B3 S BiTurbo CabrioK3294 kW04/2010 – 05/2013
ALPINA (B.BOVENSIEPEN KG)B3 S BiTurboBelirtilmemiş324 kW03/2017 – 07/2018
ALPINA (B.BOVENSIEPEN KG)B3 S BiTurbo TouringBelirtilmemiş324 kW03/2017 – 06/2019
ALPINA (B.BOVENSIEPEN KG)B3 3.3E4/...206 kW03/1999 – 01/2005
ALPINA (B.BOVENSIEPEN KG)B3 SE5/1224 kW08/2002 – 01/2006
AUDIA4 40 TFSI g-tron AvantCVLA125 kW11/2016 – 10/2019
Sayfa 1 / 140

OE referans numaraları

AUDI000 915 105 CD
AUDI3D0 915 105 H
AUDI5GM 915 105 AB
AUDI7P0 915 105 A
AUDI958 611 075 21
BENTLEY000915105CD
BMW61 21 7 555 285
BMW61 21 7 555 286
BMW61 21 7 555 718
BMW61 21 7 555 719
BMW61 21 7 598 773
BMW61 21 9 364 592
BMW61 21 9 364 593
BMW64 21 7 555 719
CHEVROLET13 575 150
CHEVROLET13 575 153
CHEVROLET13 598 116
CHEVROLET13598116AFD
CHEVROLET93 451 971
CHEVROLET95 179 615
CHEVROLET95 374 245
CHEVROLETEC0730019
CHRYSLER05033 394AA
CHRYSLER5033 394AA
CHRYSLERBE0H7800AB
CHRYSLERBE0H8900AB
CITROEN16 484 314 80
FIAT71775531
FIATBBH7A001AA
FORD1766484
FORD1825129
FORD2013334
FORD2402381
FORD5288126
FORDBAGM94RH7800
FORDCC1V10655AA
FORDDS7T10655AA
FORDDU2J10655AAA
FORDDV6T10655BB
FORDDV6T10655BC
FORDEB3T10655BB
FORDGK2T10655FA
FORDKAMJ10655CA
GENESIS37110C6812
GENESIS37110CG820
HAIMAMA1218521
HOLDEN13 575 150
HOLDEN95 179 615
HYUNDAI37110 2D000
HYUNDAI37110 2W810
HYUNDAI37110 2Y640
HYUNDAI37110 2Y802
HYUNDAI37110C2802
HYUNDAI37110C2810
HYUNDAI37110C6812
HYUNDAI37110CG820
HYUNDAI37110D3802
HYUNDAI37110G8810
HYUNDAIDP370APU080SH0U
HYUNDAILP370APE080SH0
JAGUARAH5210655AB
JAGUARAH5210655AC
JAGUARAH6210655AC
JAGUARC2D55038
JAGUARFK7310655AA
JAGUARFK9310655AA
JAGUARGX7310655AA
JAGUARGX7310655AC
JAGUARGX7310655AD
JAGUARGX7310655CD
JAGUARJ9C9741
JAGUARL9W310655AA
JAGUARLR032876
JAGUARLR108509
JAGUART2H15525
JAGUART2H3225
JAGUART2H33020
JAGUART2H34760
JAGUART2H35562
JAGUART2H3716
JAGUART2H52265
JAGUART4A14084
JEEP71779 348
JEEPBE0H7800AB
KIA37110 2Y640
KIA37110 C2802
KIA37110 C2810
KIA37110 C6812
KIADP370APU080SK0U
KIALP370APE080SK0
LAND ROVER GROUPAH5210655AB
LAND ROVER GROUPAH5210655AC
LAND ROVER GROUPAH5210655AD
LAND ROVER GROUPFJ3210655AA
LAND ROVER GROUPFK7310655AA
LAND ROVER GROUPFK9310655AA
LAND ROVER GROUPGX7310655AA
LAND ROVER GROUPGX7310655AC
LAND ROVER GROUPGX7310655AD
LAND ROVER GROUPGX7310655CD
LAND ROVER GROUPLR012981
LAND ROVER GROUPLR032876
LAND ROVER GROUPLR091092
LAND ROVER GROUPLR104508
LAND ROVER GROUPLR104509
LAND ROVER GROUPLR104510
LAND ROVER GROUPLR106759
LAND ROVER GROUPLR108509
LAND ROVER GROUPLR146703
LAND ROVER GROUPLR154615
LAND ROVER GROUPT2H3225
LAND ROVER GROUPT2H35562
LAND ROVER GROUPT2H3716
MERCEDES-BENZ000 982 21 08
MERCEDES-BENZ000 982 46 01
MERCEDES-BENZ000 982 99 08
MERCEDES-BENZ001 982 01 08
MERCEDES-BENZ001 982 02 08
MERCEDES-BENZ001 982 08 08
MERCEDES-BENZ001 982 56 08
MERCEDES-BENZ001 982 81 08
MERCEDES-BENZ198 281 08 26
MERCEDES-BENZ19820108
MERCEDES-BENZ19820808
MERCEDES-BENZ19827308
MERCEDES-BENZ19827408
MERCEDES-BENZ19828108
MERCEDES-BENZ9822108
MERCEDES-BENZ9823804
MERCEDES-BENZ9824601
MERCEDES-BENZA 000 982 21 08
MERCEDES-BENZA 000 982 38 04
MERCEDES-BENZA 000 982 46 01
MERCEDES-BENZA 000 982 99 08
MERCEDES-BENZA 001 982 01 08
MERCEDES-BENZA 001 982 02 08
MERCEDES-BENZA 001 982 08 08
MERCEDES-BENZA 001 982 56 08
MERCEDES-BENZA 001 982 73 08
MERCEDES-BENZA 001 982 74 08
MERCEDES-BENZA 001 982 81 08
MERCEDES-BENZA 001 982 81 08 26
MERCEDES-BENZA 001 982 95 08
MERCEDES-BENZA 198 281 08 26
MINI (BMW)61 21 7 555 719
NISSAN244105DA3A
OPEL12 01 040
OPEL12 01 091
OPEL12 01 110
OPEL13304141
OPEL13575153
OPEL13598116
OPEL13598116AFD
OPEL93451971
OPEL95179615
OPEL95515593
OPEL95530556
OPELEC0730019
PORSCHE958 611 075 20
PORSCHE999 611 080 10
PORSCHE999 611 080 12
RENAULT24 41 000 01R
RENAULT24 41 000 19R
RENAULT24 41 030 57R
RENAULT77 11 423 177
RENAULT86 60 003 822
RENAULT93451971
VAUXHALL13575153
VAUXHALL95515593
VAUXHALL95530556
VOLVO31296299
VOLVO31358866
VOLVO31415410
VOLVO31419211
VOLVO31652065
VOLVO31652066
VOLVO32344518
VW (VOLKSWAGEN)000 915 105 CD
VW (VOLKSWAGEN)3D0 915 105 H
VW (VOLKSWAGEN)5GM 915 105 AB
VW (VOLKSWAGEN)7P0 915 105 A
VW (VOLKSWAGEN)958 611 075 21
S5 serisi AGM aküsü
1 / 12

KARAR VERMENİZİ KOLAYLAŞTIRALIM

Silecekleri karşılaştırın

En fazla 3 ürünün fiyatını ve özelliklerini yan yana inceleyin.

0 / 3 ürün seçildi · Karşılaştırmak için bir ürün daha ekleyin.

Seçilen sileceklerin fiyat ve ürün özellikleri
Özellik
Fiyat
Stok durumu
Marka
Silecek / paket tipi
Ölçüler
Montaj tipi
Ürün kodu
Müşteri puanı
Ürün detayları

Fiyat ve stok bilgilerini sipariş öncesinde ürün sayfasından kontrol edin. Gösterilmeyen özellikler için ürün bilgisi bulunmuyor.