Bosch0092S5A130

S5 serisi AGM aküsü

12V 95AH 850A

Ürün grubu
Akü
Gerilim
12 V
Kapasite
95
Aracınıza uyuyor mu?
Araç seç
Mağaza fiyatlarını karşılaştırın

Pazar yeri ilanları ve fiyat kontrol tarihleri bir arada.

Fiyat ve mağazaları gör
Fiyat ve mağazalar

Pazar yeri teklifleri

Alışveriş mağazanın sitesinde tamamlanır

Henüz doğrulanmış fiyat bulunmuyor. Pazar yerlerinde güncel ilanları arayabilirsiniz.

Fiyat geçmişi

En düşük fiyatın değişimi

Kontrol yapılan günlerde gözlenen en düşük ürün fiyatı. Kargo hariç.

Fiyat geçmişi yükleniyor…

Ürün özellikleri

Sık dur/kalk için yeterli güç sağlamak üzere geliştirilmiştir: AGM teknolojisine sahip birinci sınıf Bosch S5 Akü, rejeneratif frenlemeyi destekler ve durma aşamasında elektrik tüketicileri için güvenilir bir güç kaynağıdır.

Akü seçeneklerine dön

Teknik bilgiler

Marka
Bosch
Ürün kodu
0092S5A130
UN numarası
2.800
Akü gerilimi
12 V
Depolama için minimum gerilim seviyesi
12,3 V
Nom.enerji oranı
1,14 kW.h
Net Quantity [l] (for DG)
4,586 l
Akü kapasitesi
95
Akü markası
Bosch

Araç uyumu ve montaj

Motor kodunu, üretim dönemini ve montaj koşullarını birlikte kontrol edin.

Seçtiğiniz araç için uyum

Marka, model, yıl ve motor kodunu seçerek aracınız için listelenen ürünleri görün.

Aracıma göre bul

Montaj ve bakım

Akü montaj rehberi
Akü montaj rehberi

Akü tipleri, değişim öncesi hazırlık ve montaj sonrası kontroller.

Rehberi incele

Katalogda uyumlu araçlar 5526

Bu liste Bosch'un farklı ülke ve versiyonları kapsayan katalog kayıtlarıdır. Motor kodunu, üretim dönemini ve varsa montaj koşullarını birlikte kontrol edin.

Marka / ModelMotor koduGüçÜretim dönemi
AEBI SCHMIDTTT 50V1505-T34.3 kW09/1998 – günümüz
AEBI SCHMIDTTT 60V1505-T34.3 kW01/1990 – günümüz
ALFA ROMEOStelvio 2.2 Multijet Q4552...132 kW12/2016 – 08/2018
ALFA ROMEO164 2.5 TDVM84A85 kW06/1987 – 09/1992
ALFA ROMEO164 2.5 TDVM...92 kW09/1992 – 10/1998
ALFA ROMEO166 2.4 JTDAR 34202100 kW09/1998 – 10/2000
ALFA ROMEO166 2.4 JTD8...100–110 kW09/2000 – 10/2007
ALFA ROMEO166 2.4 JTD 20V841...129 kW06/2003 – 10/2007
ALFA ROMEO166 2.4 JTD 20V841 M.000120 kW10/2004 – 10/2007
ALFA ROMEO166 2.4 JTD 20V841 N.000128 kW10/2004 – 10/2007
ALFA ROMEO166 2.4 JTDM 20V936 B.000132–136 kW10/2005 – 10/2007
ALFA ROMEOStelvio 2.9 Quadrifoglio Q467005...375 kW11/2016 – günümüz
ALFA ROMEOStelvio 2.2 Multijet552...110 kW12/2016 – 08/2018
ALFA ROMEOStelvio 2.2 Multijet552...132 kW12/2016 – 08/2018
ALFA ROMEOGiulia 2.2 Multijet Q455268818132 kW03/2017 – 08/2018
ALFA ROMEOStelvio 2.2 Multijet463...118 kW08/2018 – 03/2020
ALFA ROMEOStelvio 2.2 Multijet463...140 kW08/2018 – 12/2022
ALFA ROMEOStelvio 2.2 Multijet Q4...140 kW08/2018 – 12/2022
ALPINA (B.BOVENSIEPEN KG)D3 Touring20 4D 4147 kW05/2006 – 04/2008
ALPINA (B.BOVENSIEPEN KG)B3 BiTurbo CabrioK2265 kW09/2007 – 03/2010
Sayfa 1 / 277

OE referans numaraları

ALFA ROMEO50538368
AUDI000 915 105 CE
AUDI2D0 915 105 C
AUDI2TA 915 105 A
AUDI324778
AUDI3D0 915 105 A
AUDI3D0 915 105 G
AUDI4F0 915 105 E
AUDI5GM 915 105 AC
AUDI5GM 915 105 T
AUDI7P0 915 105 B
AUDI7P0 915 105 C
AUDI7P0 915 105 F
AUDI7PP915105
AUDI958 611 092 21
BENTLEY000915105CE
BENTLEY3D0915105G
BENTLEY7P0915105B
BENTLEY7P0915105C
BMW61 21 0 147 397
BMW61 21 0 430 956
BMW61 21 6 806 755
BMW61 21 6 919 342
BMW61 21 6 919 343
BMW61 21 6 924 022
BMW61 21 6 924 023
BMW61 21 7 575 327
BMW61 21 7 575 575
BMW61 21 7 578 147
BMW61 21 7 607 983
BMW61 21 7 615 853
BMW61 21 8 381 768
BMW61 21 9 343 747
BMW61 21 9 358 616
BMW61 21 9 381 776
BMW61 21 9 381 778
BMW70177810AT
CHEVROLET1201071
CHEVROLET13 577 841
CHEVROLET13598115AFC
CHEVROLET95 374 246
CHRYSLER56029 642AA
DAF1624947
FIAT50538368
FIAT673000080
FIAT673001440
FORD1552705
FORD15552705
FORD2402383
FORD8C1V10655AA
FORDKAMJ10655DA
HYUNDAI37110 2W920
HYUNDAI37110A9902
HYUNDAI37110C5902
HYUNDAI37110J5910
HYUNDAI37110J5920
HYUNDAIDP370APU090SH0U
HYUNDAILP370APE090SH0
HYUNDAILP370APE090SK0
JAGUAR02C2D44547
JAGUAR02C2Z21455
JAGUARC2D23134
JAGUARC2D44547
JAGUARC2D52852
JAGUARC2D55037
JAGUARC2Z21455
JAGUARCPLA10655CA
JAGUARCW9310655AA
JAGUARCX2310655AB
JAGUARCX2310655AC
JAGUARCX2310655AD
JAGUARCX2310655AE
JAGUARFK5310655AA
JAGUARGK5210644AA
JAGUARGK5210655AA
JAGUARGX7310655BA
JAGUARGX7310655BC
JAGUARGX7310655BD
JAGUARJDE38290
JAGUART2H15525
JAGUART4A14084
JAGUART4A14085
JAGUART4A2711
KIADP370APU090SK0U
KIALP370APE090SK0
KOMATSU21K06K1420
LAND ROVER GROUP02C2D44547
LAND ROVER GROUP02C2Z21455
LAND ROVER GROUPBH4210655BA
LAND ROVER GROUPC2D44547
LAND ROVER GROUPC2Z21455
LAND ROVER GROUPCPLA10655CA
LAND ROVER GROUPCX2310655AB
LAND ROVER GROUPCX2310655AC
LAND ROVER GROUPCX2310655AD
LAND ROVER GROUPCX2310655AE
LAND ROVER GROUPGX7310655BA
LAND ROVER GROUPGX7310655BB
LAND ROVER GROUPGX7310655BC
LAND ROVER GROUPGX7310655BD
LAND ROVER GROUPJDE38290
LAND ROVER GROUPLR018609
LAND ROVER GROUPLR018680
LAND ROVER GROUPLR030212
LAND ROVER GROUPLR030213
LAND ROVER GROUPLR0322260
LAND ROVER GROUPLR032260
LAND ROVER GROUPLR033179
LAND ROVER GROUPLR038341
LAND ROVER GROUPLR073414
LAND ROVER GROUPLR077924
LAND ROVER GROUPLR093840
LAND ROVER GROUPLR094642
LAND ROVER GROUPLR104510
LAND ROVER GROUPLR104511
LAND ROVER GROUPT4A2711
LAND ROVER GROUPYGD500040
LAND ROVER GROUPYGD500130
LAND ROVER GROUPYGD500160
MAN65 26601 6003
MAYBACH0055410901
MERCEDES-BENZ000 982 00 08
MERCEDES-BENZ000 982 91 08
MERCEDES-BENZ001 982 82 08
MERCEDES-BENZ001 982 82 08 26
MERCEDES-BENZ004 541 23 01
MERCEDES-BENZ005 541 09 01
MERCEDES-BENZ005 541 10 01
MERCEDES-BENZ129 540 01 01
MERCEDES-BENZ198 282 08 26
MERCEDES-BENZ19828208
MERCEDES-BENZ45412301
MERCEDES-BENZ55411001
MERCEDES-BENZ9820008
MERCEDES-BENZA 000 982 00 08
MERCEDES-BENZA 000 982 39 04
MERCEDES-BENZA 000 982 91 08
MERCEDES-BENZA 000 982 97 24
MERCEDES-BENZA 001 982 82 08
MERCEDES-BENZA 001 982 82 08 26
MERCEDES-BENZA 001 982 96 08
MERCEDES-BENZA 004 541 23 01
MERCEDES-BENZA 005 541 09 01
MERCEDES-BENZA 005 541 10 01
MERCEDES-BENZA 129 540 01 01
MERCEDES-BENZA 198 282 08 26
NIPPON SHAROY-NARUMI PLANTU540L22B
NISSAN2441000Q1A
NISSAN2441000Q2K
NISSAN2441000Q4B
OPEL12 01 071
OPEL13577841
OPEL13598115AFC
OPEL48 16 973
OPEL95182725
OPEL95374246
OPEL95521199
OPEL95530557
PORSCHE7PP915105
PORSCHE955 611 085 00
PORSCHE955 611 092 00
PORSCHE958 611 092 20
PORSCHE999 611 095 12
RENAULT24 41 061 69R
RENAULT74 85 137 463
RENAULT77 11 574 043
RENAULT77 11 785 061
RENAULT86 60 003 823
ROLLS-ROYCE61 21 0 147 397
ROLLS-ROYCE61 21 6 806 755
ROLLS-ROYCE61 21 7 555 322
ROLLS-ROYCE61 21 8 361 201
ROLLS-ROYCE61 21 8 381 768
ROLLS-ROYCE61 21 8 381 772
ROLLS-ROYCE61 21 8 381 776
SEAT4F0 915 105 E
SKODA4F0 915 105 E
VAUXHALL13577841
VAUXHALL95182725
VAUXHALL95521199
VAUXHALL95530557
VOLVO21316936
VOLVO30695118
VOLVO30695142
VOLVO30696118
VOLVO30745773
VOLVO30745778
VOLVO30772229
VOLVO30772230
VOLVO30772233
VOLVO30772239
VOLVO30772240
VOLVO30772243
VOLVO31415411
VOLVO31419120
VOLVO31652067
VOLVO80803927
VOLVOD0AKC
VOLVODNFAA
VW (VOLKSWAGEN)000 915 105 CE
S5 serisi AGM aküsü
1 / 12

KARAR VERMENİZİ KOLAYLAŞTIRALIM

Silecekleri karşılaştırın

En fazla 3 ürünün fiyatını ve özelliklerini yan yana inceleyin.

0 / 3 ürün seçildi · Karşılaştırmak için bir ürün daha ekleyin.

Seçilen sileceklerin fiyat ve ürün özellikleri
Özellik
Fiyat
Stok durumu
Marka
Silecek / paket tipi
Ölçüler
Montaj tipi
Ürün kodu
Müşteri puanı
Ürün detayları

Fiyat ve stok bilgilerini sipariş öncesinde ürün sayfasından kontrol edin. Gösterilmeyen özellikler için ürün bilgisi bulunmuyor.