Bosch0092T50770

T5 serisi kurşun asit ağır vasıta aküsü

12V 180AH 1000A

Ürün grubu
Akü
Gerilim
12 V
Kapasite
180
Aracınıza uyuyor mu?
Araç seç
Mağaza fiyatlarını karşılaştırın

Pazar yeri ilanları ve fiyat kontrol tarihleri bir arada.

Fiyat ve mağazaları gör
Fiyat ve mağazalar

Pazar yeri teklifleri

Alışveriş mağazanın sitesinde tamamlanır

Henüz doğrulanmış fiyat bulunmuyor. Pazar yerlerinde güncel ilanları arayabilirsiniz.

Fiyat geçmişi

En düşük fiyatın değişimi

Kontrol yapılan günlerde gözlenen en düşük ürün fiyatı. Kargo hariç.

Fiyat geçmişi yükleniyor…

Ürün özellikleri

Optimize edilmiş akım geçişi ve düşük korozyon için: Patentli PowerFrame® (ızgara) özelliğine sahip güçlü ve derin döngüye dayanıklı Bosch T5 SLI ticari araç marş aküsü uzun mesafeli yolculuklarda yüksek enerji talepleri için idealdir.

Akü seçeneklerine dön

Teknik bilgiler

Marka
Bosch
Ürün kodu
0092T50770
UN numarası
2.794
Akü gerilimi
12 V
Depolama için minimum gerilim seviyesi
12,3 V
Nom.enerji oranı
2,16 kW.h
Net Quantity [l] (for DG)
10,258 l
Akü kapasitesi
180
Akü markası
Bosch

Araç uyumu ve montaj

Motor kodunu, üretim dönemini ve montaj koşullarını birlikte kontrol edin.

Seçtiğiniz araç için uyum

Marka, model, yıl ve motor kodunu seçerek aracınız için listelenen ürünleri görün.

Aracıma göre bul

Montaj ve bakım

Akü montaj rehberi
Akü montaj rehberi

Akü tipleri, değişim öncesi hazırlık ve montaj sonrası kontroller.

Rehberi incele

Katalogda uyumlu araçlar 6700

Bu liste Bosch'un farklı ülke ve versiyonları kapsayan katalog kayıtlarıdır. Motor kodunu, üretim dönemini ve varsa montaj koşullarını birlikte kontrol edin.

Marka / ModelMotor koduGüçÜretim dönemi
AC (AC CARS)Cobra IV 4.9 Roadster99H168 kW09/1997 – 08/1999
AC (AC CARS)Cobra MK IV 6.2 CabrioLS9410 kW04/2009 – günümüz
AC (AC CARS)Cobra MK IV 6.2 CabrioLS3325 kW04/2009 – günümüz
AC (AC CARS)Aceca 4.6 CoupeBelirtilmemiş240–243 kW10/1998 – 12/1999
ACURARL 3.5 iVtec AWDJ35A6213 kW08/2005 – 12/2008
ACURATL 3.2J32A5190 kW08/2005 – 12/2008
ALFA ROMEOF12 1.8 D4.10837 kW01/1973 – 12/1983
AMC (AMERICAN MOTORS CORP.)Gremlin 3.319996 kW09/1969 – 12/1970
AMC (AMERICAN MOTORS CORP.)Gremlin 3.823299 kW09/1969 – 12/1974
AMC (AMERICAN MOTORS CORP.)Hornet 3.8 Station Wagon23266 kW09/1970 – 12/1977
AMC (AMERICAN MOTORS CORP.)Hornet 3.319996 kW09/1969 – 12/1970
AMC (AMERICAN MOTORS CORP.)Javelin 5.0304110 kW09/1969 – 12/1974
AMC (AMERICAN MOTORS CORP.)Matador 4.2258 C...82 kW09/1970 – 12/1974
AMC (AMERICAN MOTORS CORP.)Matador 5.0304110 kW09/1970 – 12/1974
AMC (AMERICAN MOTORS CORP.)Matador 5.9360129 kW09/1970 – 12/1974
AMC (AMERICAN MOTORS CORP.)Matador 6.6401175 kW09/1970 – 12/1974
ASTRAHD9F3BE3681G280 kW12/2011 – günümüz
ASTRAHD8 13.88210.42K272 kW01/2005 – günümüz
ASTRAHD8 13.88210.42 L309 kW01/2005 – günümüz
ASTRAHD9F3B E0681A412 kW12/2011 – günümüz
Sayfa 1 / 335

OE referans numaraları

ASTRA500050162
CLAAS0001479870
CLAAS0001777710
CLAAS0001777720
CLAAS0002144880
CLAAS177 772 0
DAF1427089
DAF1440623
DAF1528607
DAF1689803
DAF1871194
DAF1963105
DAF1963351
FAAM68062
FENDTG 718 901 050 042
FENDTX 991 450 295 000
FENDTX 991 451 000 600
FODEN1623082
IVECO2994175
IVECO2994402
IVECO2994567
IVECO2994695
IVECO500050162
IVECO504294954
JOHN DEEREAL 20 384 0
JOHN DEEREMCEX1000PF
KOMATSU5334177
KUBOTA3J00287247
LEYLAND1440623
LIEBHERR12230791
MAN07 97020 1750
MAN07 97020 1752
MAN07 97020 1755
MAN07 97020 1756
MAN07 97021 1000
MAN7970201750
MAN7970201756
MAN81 26601 0118
MAN81 26601 0129
MERCEDES-BENZ000 982 42 08
MERCEDES-BENZ000 982 42 08 26
MERCEDES-BENZ003 541 05 01
MERCEDES-BENZ005 541 39 01
MERCEDES-BENZ005 541 40 01
MERCEDES-BENZ005 541 43 01
MERCEDES-BENZ005 541 43 01 26
MERCEDES-BENZ35410501
MERCEDES-BENZ9824208
MERCEDES-BENZA 000 982 41 08
MERCEDES-BENZA 000 982 41 08 26
MERCEDES-BENZA 000 982 42 08
MERCEDES-BENZA 000 982 42 08 26
MERCEDES-BENZA 003 541 05 01
MERCEDES-BENZA 005 541 39 01
MERCEDES-BENZA 005 541 40 01
MERCEDES-BENZA 005 541 43 01
MERCEDES-BENZA 005 541 43 01 26
SCANIA1421131
SCANIA1421132
SCANIA1447570
SCANIA1447571
SCANIA1748913
SCANIA1748914
SCANIA1748917
SCANIA1748918
SCANIA1929390
SCANIA2133962
VOLVO20393424
VOLVO20393425
T5 serisi kurşun asit ağır vasıta aküsü
1 / 12

KARAR VERMENİZİ KOLAYLAŞTIRALIM

Silecekleri karşılaştırın

En fazla 3 ürünün fiyatını ve özelliklerini yan yana inceleyin.

0 / 3 ürün seçildi · Karşılaştırmak için bir ürün daha ekleyin.

Seçilen sileceklerin fiyat ve ürün özellikleri
Özellik
Fiyat
Stok durumu
Marka
Silecek / paket tipi
Ölçüler
Montaj tipi
Ürün kodu
Müşteri puanı
Ürün detayları

Fiyat ve stok bilgilerini sipariş öncesinde ürün sayfasından kontrol edin. Gösterilmeyen özellikler için ürün bilgisi bulunmuyor.