Bosch0450906508

Dizel Filtresi

Filtre sistemleri

Ürün grubu
Filtre
Marka
Bosch
Aracınıza uyuyor mu?
Araç seç
Mağaza fiyatlarını karşılaştırın

Pazar yeri ilanları ve fiyat kontrol tarihleri bir arada.

Fiyat ve mağazaları gör
Fiyat ve mağazalar

Pazar yeri teklifleri

Alışveriş mağazanın sitesinde tamamlanır
  • Hepsiburadaspot pazarlama
    1.700,00 TLKayıtlı en düşük fiyat
    İlana git
    Son fiyat kontrolü: Ücretsiz kargo

Fiyatlar belirtilen kontrol anına aittir. Kargo ve kampanyalar toplam tutarı değiştirebilir. Geçerli fiyat ve stok bilgisi mağazanın sitesindedir.

Fiyat geçmişi

En düşük fiyatın değişimi

Kontrol yapılan günlerde gözlenen en düşük ürün fiyatı. Kargo hariç.

Fiyat geçmişi yükleniyor…

Ürün özellikleri

Enjeksiyon sistemi için koruma sağlar ve optimum motor performansına katkıda bulunur. Bosch dizel filtreleri zararlı artık maddeleri ve suyu yakıttan ayırarak optimum motor performansına katkıda bulunur.

Filtre seçeneklerine dön

Teknik bilgiler

Marka
Bosch
Ürün kodu
0450906508

Bu ürün için ek teknik özellik kaydı bulunmuyor.

Araç uyumu ve montaj

Motor kodunu, üretim dönemini ve montaj koşullarını birlikte kontrol edin.

Seçtiğiniz araç için uyum

Marka, model, yıl ve motor kodunu seçerek aracınız için listelenen ürünleri görün.

Aracıma göre bul

Montaj ve bakım

Filtre montaj rehberi
Filtre montaj rehberi

Filtre türleri, ürün seçimi ve değişim sırasında dikkat edilecekler.

Rehberi incele

Katalogda uyumlu araçlar 83

Bu liste Bosch'un farklı ülke ve versiyonları kapsayan katalog kayıtlarıdır. Motor kodunu, üretim dönemini ve varsa montaj koşullarını birlikte kontrol edin.

Marka / ModelMotor koduGüçÜretim dönemi
FORDMondeo 2.0 TDDiD5BA66 kW10/2000 – 03/2007
FORDMondeo 2.0 TDDi TurnierD5BA66 kW10/2000 – 03/2007
FORDFocus 1.8 TDCiF9DA85 kW05/2001 – 05/2005
FORDFocus 1.8 TDCi TurnierF9DA85 kW05/2001 – 05/2005
FORDMondeo 2.0 TDCi TurnierFMBA96 kW10/2001 – 03/2007
FORDMondeo 2.0 TDCiFMBA96 kW10/2001 – 03/2007
FORDTransit Connect 1.8 TDDiBHPA55 kW05/2002 – 06/2010
FORDTransit Connect 1.8 TDDiBHPB55 kW05/2002 – 06/2010
FORDTransit Connect 1.8 TDCiHCP...66 kW05/2002 – 06/2010
FORDTourneo Connect 1.8 TDCiHCP...66 kW05/2002 – 06/2010
FORDTourneo Connect 1.8 TDDiBHPB55 kW05/2002 – 06/2010
FORDTourneo Connect 1.8 TDDiBHPA55 kW05/2002 – 06/2010
FORDFocus 1.8 TDCiF9DB85 kW05/2001 – 05/2005
FORDFocus 1.8 TDCi TurnierF9DB85 kW05/2001 – 05/2005
FORDFocus 1.8 TDCi TurnierFFDA74 kW08/2002 – 05/2005
FORDFocus 1.8 TDCiFFDA74 kW08/2002 – 05/2005
FORDMondeo 2.0 TDCi TurnierHJBA85 kW09/2002 – 03/2007
FORDMondeo 2.0 TDCiHJBA85 kW09/2002 – 03/2007
FORDMondeo 2.0 TDCiHJBB85 kW09/2002 – 03/2007
FORDMondeo 2.0 TDCiHJBC85 kW09/2002 – 03/2007
Sayfa 1 / 5

OE referans numaraları

FORD1132631
FORD1137026
FORD1142601
FORD1230645
FORD1250518
FORD1335710
FORD1342601
FORD1351227
FORD1480495
FORD1480561
FORD1532171
FORD1709787
FORD1S419155AC
FORD2042987
FORD2T149155BC
FORD2T149155BD
FORD2T149155BE
FORD2T149155CA
FORD2T149155CB
FORD2T149B072BA
FORD2T149B072BB
FORD2T149B072BC
FORD2T149B072CA
FORD2T149B072CB
FORD3S419B072CA
FORD3S719155B1A
FORD3S719155B1B
FORD3S719155BA
FORD3S7J9155AA
FORD4442434
FORD4454093
FORD4598591
FORD5292808
FORDAT169155AA
FORDLS419155AC
FORDP2M51B00016AB
HYUNDAI0K52A23570
HYUNDAI160687
HYUNDAI160688
HYUNDAI165049
HYUNDAI180387
HYUNDAI31390H1951
HYUNDAI31390H1952
HYUNDAI31390H1970
HYUNDAI31395H1950
HYUNDAI31395H1952
HYUNDAI589887
JAGUARC2S27643
KIA0K52A 13480
KIA0K52A 23570A
KIA160687
KIA160688
KIA165049
KIA180387
KIA31390 H1951
KIA31390 H1952
KIA31390 H1970
KIA31395 H1950
KIA31395 H1952
KIA589887
KIA6353040
KIAOK52A 13480
KIAOK52A 23570A
SSANGYONG665 092 12 01
SSANGYONG665 092 13 01
TATA MOTORS253409110108
TATA MOTORS253409110117
Dizel Filtresi
1 / 12

KARAR VERMENİZİ KOLAYLAŞTIRALIM

Silecekleri karşılaştırın

En fazla 3 ürünün fiyatını ve özelliklerini yan yana inceleyin.

0 / 3 ürün seçildi · Karşılaştırmak için bir ürün daha ekleyin.

Seçilen sileceklerin fiyat ve ürün özellikleri
Özellik
Fiyat
Stok durumu
Marka
Silecek / paket tipi
Ölçüler
Montaj tipi
Ürün kodu
Müşteri puanı
Ürün detayları

Fiyat ve stok bilgilerini sipariş öncesinde ürün sayfasından kontrol edin. Gösterilmeyen özellikler için ürün bilgisi bulunmuyor.