Bosch0451103274

Yağ filtresi montaj gövdesi

Filtre sistemleri

Ürün grubu
Filtre
Marka
Bosch
Aracınıza uyuyor mu?
Araç seç
Mağaza fiyatlarını karşılaştırın

Pazar yeri ilanları ve fiyat kontrol tarihleri bir arada.

Fiyat ve mağazaları gör
Fiyat ve mağazalar

Pazar yeri teklifleri

Alışveriş mağazanın sitesinde tamamlanır
  • HepsiburadaCEPOTO
    550,10 TLKayıtlı en düşük fiyat
    İlana git
    Son fiyat kontrolü: Kargo ücreti ilanda belirtilir

Fiyatlar belirtilen kontrol anına aittir. Kargo ve kampanyalar toplam tutarı değiştirebilir. Geçerli fiyat ve stok bilgisi mağazanın sitesindedir.

Fiyat geçmişi

En düşük fiyatın değişimi

Kontrol yapılan günlerde gözlenen en düşük ürün fiyatı. Kargo hariç.

Fiyat geçmişi yükleniyor…

Ürün özellikleri

Motoru ve değerli motor komponentlerini korur,optimum motor performansına katkıda bulunur. ( Ör: Turbo) Yağ filtresi elemanı ile yağ filtresi gövdesini motor bloğundan ayırmadan kolay değişim yapılmasını sağlar.

Filtre seçeneklerine dön

Teknik bilgiler

Marka
Bosch
Ürün kodu
0451103274

Bu ürün için ek teknik özellik kaydı bulunmuyor.

Araç uyumu ve montaj

Motor kodunu, üretim dönemini ve montaj koşullarını birlikte kontrol edin.

Seçtiğiniz araç için uyum

Marka, model, yıl ve motor kodunu seçerek aracınız için listelenen ürünleri görün.

Aracıma göre bul

Montaj ve bakım

Filtre montaj rehberi
Filtre montaj rehberi

Filtre türleri, ürün seçimi ve değişim sırasında dikkat edilecekler.

Rehberi incele

Katalogda uyumlu araçlar 343

Bu liste Bosch'un farklı ülke ve versiyonları kapsayan katalog kayıtlarıdır. Motor kodunu, üretim dönemini ve varsa montaj koşullarını birlikte kontrol edin.

Marka / ModelMotor koduGüçÜretim dönemi
AGRIA7900810.4525 kW10/1976 – 12/1981
AROARO 10 1.3810-R-9940 kW09/1982 – 12/1989
AROARO 10 1.410248 kW09/1980 – 12/1989
AUTOBIANCHIY 10 1.1 Turbo156 A 1.00063 kW03/1985 – 12/1988
BOGDAN2110102111459.5 kW12/2009 – günümüz
BOGDAN2110402112465.5 kW12/2009 – günümüz
BOGDAN2111202111459.5 kW12/2009 – günümüz
BOGDAN2111402112465.5 kW12/2009 – günümüz
BOGDAN2310102111459.5 kW12/2009 – günümüz
BOGDAN2310402112465.5 kW12/2009 – günümüz
CHEVROLETNiva 1.7i212358.5 kW01/2008 – günümüz
CHEVROLETNiva 1.7 i 4x4212358.5 kW09/2002 – günümüz
CHEVROLETNiva 1.7i2121.458.5 kW01/2006 – günümüz
COUACHRC...—01/1976 – 12/1981
DACIANova 1.6i1.653 kW04/1996 – 09/2000
DACIA1310 1.4102-0140 kW01/1984 – 12/1993
DACIA1325 1.4 Liberta102-1348 kW12/1988 – 12/1996
DACIAPick-Up 1309 1.4102-1448 kW12/1988 – 12/1996
DACIA1310 1.4C3J 61046–50 kW01/1995 – 07/2004
DACIAPick-Up 1304 1.4102-1448 kW12/1988 – 12/1996
Sayfa 1 / 18

OE referans numaraları

ALFA ROMEO60563661
ATLAS COPCO10301068
AUTOBIANCHI5951891
BALDWIN-LIMA-HAMILTONB232
BALDWIN-LIMA-HAMILTONB233
BLMC (BRIT. LEYLAND MOT.CORP.)BLM107020
BLMC (BRIT. LEYLAND MOT.CORP.)ETC6566
BOGDAN21080101200508
BOGDAN21080101200509
BOGDAN2108101200508
BOMAG057 154 64
CASE IH (CASE INTERNATIONAL)3136569
CASE IH (CASE INTERNATIONAL)3136569R1
CASE IH (CASE INTERNATIONAL)395789R92
CHEVROLET21051012005
CHRYSLER03549 232
CHRYSLER05281 090BA
CHRYSLER3549 232
CHRYSLER5281 090BA
CHRYSLERMD353 795
CITROEN1109 A0
CITROENMLS000144A
CLARK995390
CUMMINS148459
CUMMINS162097
DACIA77 00 542 286
DAF0224788
DAF1500821
DAF224788
DATSUN152085PA0A
DATSUN152085PA0B
DATSUN152085PA0C
DEUTZ-FAHR29353002
DODGEMD353 795
DYNAPAC748640
FARYMANN (FARNY & WEIDMANN)5410022
FARYMANN DIESEL5410022
FIAT5951891
FIAT7032389
FOMOCO542957
FOMOCO78TM6714BA
FOMOCOA700X6714EA
FOMOCOD1RY6731A
FORD0542957
FORD1498018
FORD1641158
FORD2167934
FORD5004930
FORD5005097
FORD5005805
FORD5006946
FORD5012035
FORD5012040
FORD5013146
FORD5019395
FORD5024424
FORD6063340
FORD78TM6714BA
FORD89HX6714AA
FORD9613330
FORDA700X6714EA
FORDHU7J6714AA
FORDV86HF6714AA
GMC (GENERAL MOTORS CORP.)25011293
GMC (GENERAL MOTORS CORP.)25012648
GMC (GENERAL MOTORS CORP.)25162815
GMC (GENERAL MOTORS CORP.)5579164
GMC (GENERAL MOTORS CORP.)7984225
GMC (GENERAL MOTORS CORP.)7984366
HATZ40094200499
HOLDER0000227051
HOLDER019466
HOLDER0227051
HOLDER19466
HOLDER227051
KHD29353002
LADA2105 1012005
LADA2105 1012005 01
LADA21050 1012005 00
LADA21051 0120050 01
LADA2108 1012005
LADA2108 1012005 07
LADA2108 1012005 08
LADA2108 1012005 09
LADA21080 1012005 00
LADA21080 1012005 08
LADA21080 1012005 09
LANCIA5951891
LANCIA7032389
LISTER-PETTER20155370
LISTER-PETTER358702
MITSUBISHIMB620598
MITSUBISHIMD108063
MITSUBISHIMD129809
MITSUBISHIMD353795
PEGASO770286
PETTERS358702
PEUGEOT1109 A0
PEUGEOTMLS000144A
RENAULT00 08 547 327
RENAULT00 08 548 979
RENAULT00 08 558 238
RENAULT00 08 558 910
RENAULT08 55 823 800
RENAULT08 55 891 099
RENAULT50 00 789 225
RENAULT50 01 846 323
RENAULT77 00 502 834
RENAULT77 00 538 153
RENAULT77 00 542 086
RENAULT77 00 542 286
RENAULT77 00 545 868
RENAULT77 00 553 733
RENAULT77 00 634 818
RENAULT77 00 638 670
RENAULT77 00 643 818
RENAULT77 00 646 761
RENAULT77 00 651 432
RENAULT77 00 673 219
RENAULT77 01 031 111
RENAULT77 01 265 435
RENAULT77 01 348 023
RENAULT77 01 348 107
RENAULT77 01 365 435
RENAULT77 01 365 436
RENAULT77 01 365 661
RENAULT77 01 415 049
RENAULT77 01 638 670
RENAULT8547327
RENAULT8548979
RENAULT8558238
RENAULT855823800
RENAULT8558910
RENAULT89 83 501 000
RENAULT89 83 501 080
SAAB (SAAB AUTOMOBILE AB)88 03 348
TOYOTA00120 00001
TOYOTA00120 00005
TOYOTA00120 00007
TOYOTA04152 64010
TOYOTA15600 50010
TOYOTA15600 61030
TOYOTA15601 44010
TOYOTA15601 44010 83
VM (MOTORI/STABILIMENTI MEC.)41152005A
VOLVO110200
VOLVO224788
VOLVO418719
VOLVO419719
VOLVO6796585
VOLVO7897321
VOLVO807180
VOLVO897321
VOLVO PENTA7897321
VOLVO PENTA897321
Yağ filtresi montaj gövdesi
1 / 12

KARAR VERMENİZİ KOLAYLAŞTIRALIM

Silecekleri karşılaştırın

En fazla 3 ürünün fiyatını ve özelliklerini yan yana inceleyin.

0 / 3 ürün seçildi · Karşılaştırmak için bir ürün daha ekleyin.

Seçilen sileceklerin fiyat ve ürün özellikleri
Özellik
Fiyat
Stok durumu
Marka
Silecek / paket tipi
Ölçüler
Montaj tipi
Ürün kodu
Müşteri puanı
Ürün detayları

Fiyat ve stok bilgilerini sipariş öncesinde ürün sayfasından kontrol edin. Gösterilmeyen özellikler için ürün bilgisi bulunmuyor.