Bosch0451103369

Yağ filtresi montaj gövdesi

Filtre sistemleri

Ürün grubu
Filtre
Marka
Bosch
Aracınıza uyuyor mu?
Araç seç
Mağaza fiyatlarını karşılaştırın

Pazar yeri ilanları ve fiyat kontrol tarihleri bir arada.

Fiyat ve mağazaları gör
Fiyat ve mağazalar

Pazar yeri teklifleri

Alışveriş mağazanın sitesinde tamamlanır
  • HepsiburadaEforsan Otomotiv
    1.112,94 TLKayıtlı en düşük fiyat
    İlana git
    Son fiyat kontrolü: Kargo ücreti ilanda belirtilir

Fiyatlar belirtilen kontrol anına aittir. Kargo ve kampanyalar toplam tutarı değiştirebilir. Geçerli fiyat ve stok bilgisi mağazanın sitesindedir.

Fiyat geçmişi

En düşük fiyatın değişimi

Kontrol yapılan günlerde gözlenen en düşük ürün fiyatı. Kargo hariç.

Fiyat geçmişi yükleniyor…

Ürün özellikleri

Motoru ve değerli motor komponentlerini korur,optimum motor performansına katkıda bulunur. ( Ör: Turbo) Yağ filtresi elemanı ile yağ filtresi gövdesini motor bloğundan ayırmadan kolay değişim yapılmasını sağlar.

Filtre seçeneklerine dön

Teknik bilgiler

Marka
Bosch
Ürün kodu
0451103369

Bu ürün için ek teknik özellik kaydı bulunmuyor.

Araç uyumu ve montaj

Motor kodunu, üretim dönemini ve montaj koşullarını birlikte kontrol edin.

Seçtiğiniz araç için uyum

Marka, model, yıl ve motor kodunu seçerek aracınız için listelenen ürünleri görün.

Aracıma göre bul

Montaj ve bakım

Filtre montaj rehberi
Filtre montaj rehberi

Filtre türleri, ürün seçimi ve değişim sırasında dikkat edilecekler.

Rehberi incele

Katalogda uyumlu araçlar 30

Bu liste Bosch'un farklı ülke ve versiyonları kapsayan katalog kayıtlarıdır. Motor kodunu, üretim dönemini ve varsa montaj koşullarını birlikte kontrol edin.

Marka / ModelMotor koduGüçÜretim dönemi
FORDMaverick 2.0iYF91–95 kW10/2000 – 12/2003
FORDPuma 1.7i ST160Belirtilmemiş118 kW06/1999 – 06/2002
FORDMaverick 2.0i 4x4YF91–95 kW10/2000 – 12/2003
FORDEscape 2.0iYF95 kW04/2002 – günümüz
FORDEscape 2.0i 4WDYF97–99 kW04/2002 – günümüz
JAGUARS-Type 3.0 24VFB175–179 kW10/1998 – 03/2008
JAGUARX-Type 2.5 AWDXB144 kW03/2001 – 11/2009
JAGUARX-Type 3.0 AWDWB AJ-V6169–172 kW03/2001 – 11/2009
JAGUARX-Type 2.0YB115 kW03/2002 – 06/2010
JAGUARS-Type 2.5 24VJV6147 kW10/2001 – 07/2005
JAGUARXJ 3.0 24VV...175–179 kW03/2003 – 07/2010
JAGUARX-Type 2.5 Kombi AWDXB144 kW09/2003 – 12/2009
JAGUARX-Type 3.0 Kombi AWDWB AJ-V6169–172 kW09/2003 – 12/2009
JAGUARX-Type 2.0 KombiYB115 kW03/2003 – 10/2005
JAGUARXF 3.0 V6FG175–179 kW03/2008 – 10/2015
JAGUARXJ 3.0 V6AJ-V6175 kW01/2011 – 08/2013
JEEPLiberty 3.7EKG155 kW09/2007 – 08/2013
JEEPCherokee 3.7EKG157 kW01/2008 – 12/2013
JEEPCherokee 3.7 4x4EKG151–157 kW01/2008 – 12/2013
JEEPCherokee 3.7 4x4EKG150–157 kW03/2001 – 12/2007
Sayfa 1 / 2

OE referans numaraları

AUSTINFH1 042
CATERPILLAR3I 1174
CHRYSLER04781 452BF
CHRYSLER4781 452BF
FIAT277233
FIAT507631
FIAT83986742
FORD1037678
FORD1043143
FORD1043147
FORD1047169
FORD1066071
FORD1071746
FORD1097077
FORD1119421
FORD1663050
FORD1663051
FORD3512907
FORD4454116
FORD6937010
FORD6937011
FORD838M6714AA
FORD928M6714A2A
FORD938M6714A2A
FORD938M6714A3A
FORD938M6714A4A
FORD978M6414B4A
FORD978M6714A2A
FORD978M6714A6A
FORD978M6714B1A
FORD978M6714B2A
FORD978M6714B4A
FORD978M6714C3A
FORDE1EE6714AA
FORDE1FZ6731A
FORDE4FZ6731A
FORDE4FZ6731AB
FORDE4TZ6731A
FORDEIEE6714AA
FORDF8CZ6731AA
FORDXS6E6714B1A
FORDXW4E6714EA
FORDYN2G6714B2A
IH (INTERNATIONAL HARV.)314 744 1 R92
JAGUARC2D56297
JAGUARXR815347
JAGUARXR817215
JAGUARXR823395
JAGUARXR83332
JAGUARXR858593
JAGUARXR8E6714AA
JAGUARXR8E6714AB
JEEP04781 452BF
JEEP4781 452BF
JOHN DEEREHE1220445
LAND ROVER GROUP4454116
LANDINIELH4135
MAZDACA02-14-302
MAZDAF8CZ6731AA
MAZDAYF09-14-302
MAZDAYF09-14-302A
ONAN122B323
PEUGEOT1109 P0
PEUGEOT1109 S9
ROVER445 4116
ROVERFH1 042
ROVERXR2 3395
ROVERXR8 3332
ROVERXR8 E6714 AB
ROVERXR815347
ROVERXR817215
ROVERXR823395
ROVERXR858593
VW (VOLKSWAGEN)034 115 561 A
VW (VOLKSWAGEN)06A 115 561 B
VW (VOLKSWAGEN)06A 115 561 E
VW (VOLKSWAGEN)06A115561
VW (VOLKSWAGEN)078 115 561 K
VW (VOLKSWAGEN)1JM 115 561 BZ
VW (VOLKSWAGEN)34115561A
VW (VOLKSWAGEN)6A115561
VW (VOLKSWAGEN)6A115561B
VW (VOLKSWAGEN)78115561K
Yağ filtresi montaj gövdesi
1 / 12

KARAR VERMENİZİ KOLAYLAŞTIRALIM

Silecekleri karşılaştırın

En fazla 3 ürünün fiyatını ve özelliklerini yan yana inceleyin.

0 / 3 ürün seçildi · Karşılaştırmak için bir ürün daha ekleyin.

Seçilen sileceklerin fiyat ve ürün özellikleri
Özellik
Fiyat
Stok durumu
Marka
Silecek / paket tipi
Ölçüler
Montaj tipi
Ürün kodu
Müşteri puanı
Ürün detayları

Fiyat ve stok bilgilerini sipariş öncesinde ürün sayfasından kontrol edin. Gösterilmeyen özellikler için ürün bilgisi bulunmuyor.