Bosch Silecek Lastikleri
Posted in: Orijinal Ürün

AEROTWIN silecekler 23 yaşında!

İlk ön cam silecekleri 20. yüzyılın başında ortaya çıktı. Sürücünün ön camı su ve kardan temizlediği, yolcu bölmesine çıkarılan saplı lastik bir kazıyıcıya benziyorlardı. Yaklaşık çeyrek yüzyıl sonra Bosch, bu mekanizmayı bir elektrikli tahrikle ilk donatanlardan biriydi. Ön cam sileceklerinin tasarımındaki bir sonraki büyük değişiklik, araba ön camlarının kavisli hale geldiği 50’li yıllarda geldi. Yani telli silecekler vardı. Ve 1999’da Aerotwin muz tipi sileceklerinin pazara sunulması, bu segmentte yeni bir teknoloji devrini işaret etti.

En yüksek temizlik kalitesi

Fırça basıncını eşit olarak dağıtan yüksek teknolojili yaylı kılavuz plakası ve aerodinamik olarak optimize edilmiş bir profil sayesinde Bosch Aerotwin silecekleri, bir araba ön camının geometrisini mükemmel bir şekilde takip eder ve en zorlu hava koşullarında bile iz ve iz bırakmadan yüksek kaliteli temizlik sağlar. Yay elemanları, yoğun dış etkiye rağmen sileceklere verilen şekli korumak için istikrarlı bir yetenek sağlayan özel çelik – evodyumdan yapılmıştır.

Silecek lastiğinde özel bir kaplamanın kullanılması, optimum temizlik performansı sağlar. Silecek lastiğinin yumuşak arkası, düzgün çalışmayı sağlarken, çift mikro kenarlı sert lastik bant, en küçük kir parçacıklarını ve su damlacıklarını temizler.

Aerotwin Silecek Lastiklerinin Özellikleri

Uzatılmış hizmet ömrü

Bıçağın tüm uzunluğu boyunca cam üzerindeki basıncın eşit dağılımı ve Power Protection Plus (PPP) teknolojisi, silecek kenarını aşınmaya karşı son derece dayanıklı hale getirir ve böylece ömrünü %20’den fazla artırır. Aynı zamanda aşırı hava koşulları malzemenin özelliklerini olumsuz etkilemez.

Aerotwin Silecek Uzun Süre Dayanır

Sessiz Çalışma

Aerotwin ön cam silecekleri, standart kanatlara göre daha iyi aerodinamiğe sahiptir. Sonuç olarak, fırçalar üzerinde hava akımının neden olduğu gürültü olmaz. Ayrıca Power Protection Plus teknolojisi, Bosch tarafından geliştirilen ve patenti alınan özel bir Toz Boyanın silecek kenarına uygulanmasını sağlar. Sonuç olarak, fırça, ıslak veya kuru olsun, camın üzerinde özellikle yumuşak ve sessiz bir şekilde kayar.

Aerotwin Silecek Lastikleri Sessizdir

Aerotwin serisi, arka silecekleri saymazsak 200’den fazla silecek boyutunda üretilir. Bugün, Avrupa’daki montaj hatlarından çıkan otomobillerin %90’ı şimdiden kapsanmış durumda. Doğru silecekleri silecekci.com aracılığıyla bulabilirsiniz.