Volkswagen T-Roc Arka Silecek (2019-2021) Bosch Rear A331H

(1 müşteri incelemesi)
Son Gün SatılanBu gün 0 adet satıldı!
  • Optimum görüş netliği ve maksimum güvenlik için arka silecek.
  • Yenilikçi Bosch silecek lastiğiyle kusursuz silecek performansı.
  • Önceden montajı yapılmış adaptörle kolay ve hızlı kurulum.
  • Araca özel muz, hibrit ya da telli tiptedir.
  • Belirtilen fiyat arka cam için tek silecek fiyatıdır. Paket İçeriği; 1 adet arka cam sileceği; 330 mm
Son Görüntülemeler3 saat içinde 7 defa görüntülendi
Teslimat SüresiTahmini Teslimat Süresi: 2 iş günü

150,00

Stokta Yok
SKU SI-A331H-06
Marka
Silecek Modeli
Arka Cam Sileceği Ölçüsü
Silecek Malzemesi
Silecekçi Puanlaması ★★★★★

Açıklama

2019 – 2021 tarihleri arasında üretilmiş VW (Volkswagen) T-Roc model araçların arka cam sileceklerinde GWB040 VATL5 montaj tipi kullanılır. Arka cam silecek ölçüsü 330 mm‘dir. VW (Volkswagen) T-Roc arka silecek ve ön silecek çeşitlerinin tamamına ulaşmak için araç sayfasına bakabilirsiniz.

VW (Volkswagen) T-Roc (2019 – 2021) ile Uyumlu Tüm Silecekleri 

VW (Volkswagen) T-Roc İçin Hangi Arka Sileceği Almalıyım?

İdeal seçenek, yetkili bir VW (Volkswagen) bayisinin oto tamir merkezinden, araç modeliniz için özel olan silecekleri almak olacaktır. Ancak yetkili serviste satılan sileceklerin yüksek maliyetinden memnun olmayanlar, daha ucuz olan diğer üreticilerin fırçalarını tercih ederler.

Siz de yetkili servis dışında bir yerden aracınıza uygun bir arka silecek satın almaya karar verdiyseniz; aracınıza uygun sileceği seçerken sadece şu 3 parametreyi göz önünde bulundurmanız yeterlidir.

1) Silecek Tipi
Arka cam silecekleri her araca özel olarak üretilirler ve muz, hibrit ya da telli tipte olabilirler. Seçim yaparken üreticilerin aracınız ile uyumlu modellerini tercih etmeniz gerekmektedir. Bu ilandaki VW (Volkswagen) T-Roc arka silecek aracınızla tam uyumludur. (?)
2) Silecek Boyutu
VW (Volkswagen) T-Roc arka silecek uzunluğu 330 mm’dir. Silecek boyutu ürün ambalajı üzerinde milimetre cinsinden belirtilir. 
3) Montaj Türü
Doğru montaj türüne sahip bir T-Roc arka silecek almak için aşağıdaki montaj videosundaki bağlantı türünü (GWB040 VATL5) incelemenizi öneriyoruz.

Not: Nadir olarak karşımıza çıkan bir durumu not düşmek isteriz. Onarım görmüş araçlarda bazen orijinal silecek kolu yerine başka uyumlu kollar takılabilmektedir (özellikle arka sileceklerde). Bu durumda aracınızın silecek montaj tipi farklı olabilir. Lütfen sipariş öncesi aracınızın silecek montaj tipini kontrol edin. 

Volkswagen T-Roc Arka Silecek Nereden Alınır?

Birçok teknolojik ürünün taklidi olduğu düşünüldüğünde kaliteli silecek markalarının da taklidi olduğunu unutmayınız. Ucuza almaya çalıştığınız Volkswagen T-Roc Arka Silecek sahte olması durumunda orijinale nazaran konfor eksikliği olacak ve daha çabuk eskiyeceği için silecek alırken tasarruf etmeye çalıştığınızdan daha fazlasını harcamanız gerekecektir. VW (Volkswagen) T-Roc aracınıza uygun silecek seçmek ve satın almak için en doğru adrestesiniz.
Para problem değil diyorsanız:

En yakın yetkili VW (Volkswagen) servisine giderek, arabanıza uygun silecek modelini taktırabilirsiniz.

Her şeyi görerek almayı tercih ediyorsanız

Silecek çeşitlerinin bol olduğu ve uygun park yeri olan bir benzin istasyonuna gidin, sileceğinizi arabadan sökün ve benzer özellikte olanı bulup alabilirsiniz.

Alışverişe gitmeyi sevmiyorsanız:

Sileceğinizin 3 ana parametresini bilerek, güvendiğiniz bir internet mağazasından kolayca sipariş verebilirsiniz. 

VW (Volkswagen) T-Roc Arka Silecek Nasıl Değiştirilir?

Üretici Açıklaması

Arka cam sileceği

Mükemmel arka görüş ve daha fazla güvenlik için:

Bosch arka cam silecek lastikleri, mükemmel silme performansı ve uzun hizmet ömrü ile öne çıkar.

Bosch – Yaşam için icat edildi

Bosch, araç onarımı için dünyanın en geniş yedek parça yelpazesinden birini sunar. Bu nedenle odak noktası yüksek kalite ve uzun ürün ömrüdür. Bu, dünyanın her yerindeki insanları mobil tutmaya yardımcı olur.

130 yılı aşkın bir süredir Bosch, hayatı her gün biraz daha kolaylaştırmak için akıllı ve güvenilir çözümler sunma hedefini sürdürüyor.

Bosch Aerotwin Cam Sileceği Çalışırken

Her türlü hava koşulunda optimum görünürlük

Yağmur veya kar. Gün ya da gece. Bosch Aerotwin’in yenilikçi tasarımı ve teknolojik gelişmeleri, mükemmel silme performansı sağlar.

Bosch Aerotwin Cam Silecekleri Logo
Bosch – Yaşam için icat edildi

Bosch, araç onarımı için dünyanın en geniş yedek parça yelpazesinden birini sunar. Bu nedenle odak noktası yüksek kalite ve uzun ürün ömrüdür. Bu, dünyanın her yerindeki insanları mobil tutmaya yardımcı olur.

130 yılı aşkın bir süredir Bosch, hayatı her gün biraz daha kolaylaştırmak için akıllı ve güvenilir çözümler sunma hedefini sürdürüyor.

Tavsiyeler

• Genellikle silecekler yılda bir değiştirilir, ancak sileceklerin 2-3 yıl kullanıldığı durumlar olabilir. Bu durum çevresel etkilere bağlı olarak değişir. (negatif sıcaklık, tuz, yüksek sıcaklık, UV ışınları, ağaç özsuyu, kum, araba yıkama kimyasalları).

 • Özellikle cam çok kirliyse veya bir buz tabakasıyla kaplıysa, silecekleri susuz çalıştırmaya zorlamayın.

 • VW (Volkswagen) T-Roc Sileceklerinin daha uzun süre dayanması ve elastikiyetini kaybetmemesi için her mevsim bir kez lastiklerini temizleyin. Yani sabunlu ılık suda yıkayın.

 • Cam veya silecek lastiklerini %10-20 soda solüsyonu ile yağdan arındırın ve ılık suyla iyice durulayın. Bunun için benzin veya tiner kullanmayın. Bunlar silecek fırçalarının sakızını aşındırır.

 • Telli modellerinin menteşelerini WD-40 gibi nemi iyi uzaklaştıran ve gıcırtıları ortadan kaldıran bileşiklerle yağlayabilirsiniz. (Uyarı: WD-40’ı kesinlikle sileceğin lastik bölümüne temas ettirmeyin. Konuyla ilgili silecek lastiği yumuşatma ile ilgili makalemize bakabilirsiniz.)

 • Kışın, ön cam ısınana kadar silecekleri çalıştırmayın, silecekler ciddi şekilde hasar görebilir.

 • Bazı araçlarda ısıtmalı ön cam silecekleri bulunur. Bu seçeneği etkinleştirmek için araç kılavuzunuzu kontrol edin.

 • Sileceklerin uzunluğunun normalden biraz fazla veya az olması sorun değildir. Sileceklerin çalışma sırasında herhangi bir yabancı ses çıkarmaması ve ön camın kenarlarına çarpmaması önemlidir. Bazı sürücüler, farklı boyutlarda silecekleri deneyerek, sürücü tarafına daha büyük ve yolcu tarafına daha küçük bir silecek takar.

 • Silecek yanaklarında biriken buzu vurarak kırmayın. Bu, sileceğin zarar görmesine neden olabilir. Böyle bir durumda, plastik soğukta kırılgan hale geldiğinden, muz tipi sileceklerin plastik tapaları kırılabilir.

Bosch Silecekler Arasındaki Ne Fark Var? En İyi Volkswagen T-Roc Arka Silecek Hangisi?

Volkswagen T-Roc Arka Silecek seçimi yapılırken detaylarla uğraşmak istemiyorsanız ürün görselinin sol alt tarafındaki Silecekci Puanlamasına bakarak kolayca karar verebilirsiniz. Bosch silecek modelleri çok fazla çeşitlilik göstermekle birlikte ana gruplandırmalar ve arasındaki farklar şu şekildedir:

Bosch Aerotwin Set;  Üst sınıf malzemeden üretilmiştir. Herhangi bir montaj aparatı kullanmadan aracınıza birebir uyan muz tipi silecek serisidir. Volkswagen T-Roc Arka Silecek için Bosch Aerotwin Set almanızı öneriyoruz.

Bosch Aerotwin Plus; Üst sınıf malzemeden üretilmiştir. Kutu içeriğinden çıkan 4 farklı montaj aparatı sayesinde piyasadaki araçların %96’lık kısmına uyum sağlar. Muz tipi silecek serisidir.

Bosch Aeroeco; Orta sınıf malzemeden üretilmiştir. Kutu içeriğinden çıkan 4 farklı montaj aparatı sayesinde piyasadaki araçların %96’lık kısmına uyum sağlar.  Bosch Aerotwin’den sonra Türkiye piyasasındaki en kaliteli muz tipi silecektir. Arac modeline uyumlu silecek ölçüleri seçilerek, biri sağ ve biri sol olmak üzere iki ayrı kutudan set oluşturularak satışa sunulur.

Bosch Twin; Maksimum performansa sahip standart (telli) silecek serisidir.

Bosch Eco; Kanca tipi adaptöre sahip araçlar için standart (telli) silecek serisidir. Arac modeline uyumlu silecek ölçüleri seçilerek, biri sağ ve biri sol olmak üzere iki ayrı kutudan set oluşturularak satışa sunulur.

Özellikler

Uyumlu Olduğu Araç

Marka

Silecek Malzemesi

Silecekçi Puanlaması

★★★★★

Silecek Modeli

Arka Cam Montaj Tipi

GWB040 VATL5

Arka Cam Sileceği Ölçüsü

1 Müşteri İncelemesi

  1. Fatmanur Şama Akar (doğrulanmış kullanıcı)

    Kullanışlı, Çok beğendim.

Değerlendirme Yazın