BoschFİLTRE SEÇİMİ0451103336

Yağ filtresi montaj gövdesi

Filtre sistemleri

Ürün grubu
Filtre
Marka
Bosch
Aracınıza uyuyor mu?
Araç seç
Mağaza fiyatlarını karşılaştırın

Pazar yeri ilanları ve fiyat kontrol tarihleri bir arada.

Fiyat ve mağazaları gör
Fiyat ve mağazalar

Pazar yeri teklifleri

Alışveriş mağazanın sitesinde tamamlanır

Henüz doğrulanmış fiyat bulunmuyor. Pazar yerlerinde güncel ilanları arayabilirsiniz.

Fiyat geçmişi

En düşük fiyatın değişimi

Kontrol yapılan günlerde gözlenen en düşük ürün fiyatı. Kargo hariç.

Fiyat geçmişi yükleniyor…

Ürün özellikleri

Motoru ve değerli motor komponentlerini korur,optimum motor performansına katkıda bulunur. ( Ör: Turbo) Yağ filtresi elemanı ile yağ filtresi gövdesini motor bloğundan ayırmadan kolay değişim yapılmasını sağlar.

Filtre seçeneklerine dön

Teknik bilgiler

Marka
Bosch
Ürün kodu
0451103336

Bu ürün için ek teknik özellik kaydı bulunmuyor.

Araç uyumu ve montaj

Motor kodunu, üretim dönemini ve montaj koşullarını birlikte kontrol edin.

Seçtiğiniz araç için uyum

Marka, model, yıl ve motor kodunu seçerek aracınız için listelenen ürünleri görün.

Aracıma göre bul

Montaj ve bakım

Filtre montaj rehberi
Filtre montaj rehberi

Filtre türleri, ürün seçimi ve değişim sırasında dikkat edilecekler.

Rehberi incele

Katalogda uyumlu araçlar 1224

Bu liste Bosch'un farklı ülke ve versiyonları kapsayan katalog kayıtlarıdır. Motor kodunu, üretim dönemini ve varsa montaj koşullarını birlikte kontrol edin.

Marka / ModelMotor koduGüçÜretim dönemi
ALFA ROMEO156 2.0 JTS 16V937 A1.000121–122 kW01/2002 – 10/2005
ALFA ROMEO156 2.0 JTS Sportwagon937 A1.000121 kW01/2002 – 05/2006
ALFA ROMEOGTV 2.0 JTS937 A1.000121 kW04/2003 – 12/2005
ALFA ROMEOSpider 2.0 JTS937 A1.000121 kW04/2003 – 02/2006
ALFA ROMEOGT 2.0 JTS937 A1.000121 kW10/2003 – 12/2010
ALFA ROMEOGT 2.0 JTS932 A2.000119 kW10/2003 – 12/2010
ALFA ROMEO156 2.0 JTS Sportwagon932 A2.000119 kW01/2002 – 05/2006
ALFA ROMEO156 2.0 JTS 16V932 A2.000119 kW03/2001 – 12/2005
AROARO 10 1.3810-R-9940 kW09/1982 – 12/1989
AROARO 10 1.410248 kW09/1980 – 12/1989
AROARO 10 1.2 SpartanaC3G 70240 kW01/1997 – 12/2006
AROARO 10 1.6 iA1678 kW01/1990 – 12/2006
AROARO 10 1.9 DF8Q 24848 kW09/1990 – 12/2006
AROARO 10 1.9 TDF8Q 24869 kW06/1997 – 12/2006
SAIPA GROUPXantia 1.8 i 16VLFY82 kW01/2000 – günümüz
DACIASandero 1.5 dCiK9K 79048 kW06/2008 – 12/2015
DACIASandero 1.6K7M 81261 kW08/2012 – 12/2021
DACIADuster 1.6 LPGK4M 64...77 kW09/2013 – 05/2018
DACIALogan 1.5 dCi MCVK9K 79448 kW04/2008 – 12/2015
DACIALogan 1.4K7J 71055 kW08/2004 – 12/2012
Sayfa 1 / 62

OE referans numaraları

ALFA ROMEO73500506
AMC (AMERICAN MOTORS CORP.)8933004195
BALDWIN-LIMA-HAMILTONB307
CHEVROLET6439354
CHEVROLET9111019
CHEVROLET93 156 290
CHEVROLET93 156 540
CHRYSLER04026 486
CHRYSLER04186 165
CHRYSLER04186 267
CHRYSLER04243 445
CHRYSLER04243 693
CHRYSLER04243 805
CHRYSLER04494 477
CHRYSLER4026 486
CHRYSLER4186 165
CHRYSLER4186 267
CHRYSLER4243 445
CHRYSLER4243 693
CHRYSLER4243 805
CHRYSLER4494 477
CHRYSLERJ0033 408
CHRYSLERMD084 963
CHRYSLERT0730 077
CHRYSLERTO735 572
CITROEN1109 91
CITROEN1109 A4
CITROEN1109 A5
CITROEN1109 R8
CITROENMLS000462A
CITROENMLS000602
DACIA60 01 543 357
DACIA77 00 274 177
DACIA82 00 033 408
DAF1500887
DEUTZ-FAHR1052175136
DEUTZ-FAHR12850312
FIAT73500506
GEHL590102175107
GMC (GENERAL MOTORS CORP.)25013032
GMC (GENERAL MOTORS CORP.)6439354
GMC (GENERAL MOTORS CORP.)9111019
GMC (GENERAL MOTORS CORP.)93156290
GMC (GENERAL MOTORS CORP.)93156540
HYUNDAI26300 11200
JCB02961170
JEEPT0730 077
LIGIER AUTOMOBILES112397
LINDE7700873583
LOMBARDINI00041000422
LOMBARDINI0021751070
LOMBARDINI1042175107
LOMBARDINI1072175107
LOMBARDINI107217510700
LOMBARDINI1072175117
LOMBARDINI107217511706
LOMBARDINI1072175184
LOMBARDINI2175107
LOMBARDINI2175117
LOMBARDINI2175136
LOMBARDINI2175184
MAZDAAM15-14-302
MITSUBISHIK4862011
MITSUBISHIM851139
MITSUBISHIM852065
MITSUBISHIM883804
MITSUBISHIMC031805
MITSUBISHIMD084963
NISSAN15208 BN700
NISSAN1520800Q0F
NISSAN1520800Q0H
NISSAN1520800QAB
NISSAN1520800QAC
NISSAN82000 33468
OPEL44 02 718
OPEL44 03 019
OPEL44 49 274
OPEL64 39 354
OPEL91 11 019
OPEL93156290
OPEL93156540
OPEL93198598
PEUGEOT1109 91
PEUGEOT1109 A4
PEUGEOT1109 A5
PEUGEOT1109 R8
PEUGEOTMLS000462A
PEUGEOTMLS000602
PIAGGIO112397L
PIAGGIO113219L
PIAGGIO850284
RENAULT50 00 791 145
RENAULT77 00 033 408
RENAULT77 00 073 302
RENAULT77 00 107 905
RENAULT77 00 110 796
RENAULT77 00 272 523
RENAULT77 00 272 902
RENAULT77 00 272 903
RENAULT77 00 272 982
RENAULT77 00 274 177
RENAULT77 00 676 302
RENAULT77 00 695 801
RENAULT77 00 695 804
RENAULT77 00 727 401
RENAULT77 00 727 478
RENAULT77 00 727 479
RENAULT77 00 727 480
RENAULT77 00 728 310
RENAULT77 00 730 077
RENAULT77 00 734 945
RENAULT77 00 734 957
RENAULT77 00 735 917
RENAULT77 00 737 991
RENAULT77 00 744 879
RENAULT77 00 745 708
RENAULT77 00 748 326
RENAULT77 00 854 776
RENAULT77 00 854 852
RENAULT77 00 855 853
RENAULT77 00 856 099
RENAULT77 00 856 114
RENAULT77 00 866 099
RENAULT77 00 869 390
RENAULT77 00 871 919
RENAULT77 00 873 583
RENAULT77 00 873 603
RENAULT77 01 043 377
RENAULT77 01 349 452
RENAULT77 01 349 720
RENAULT77 01 349 725
RENAULT77 01 349 752
RENAULT77 01 727 480
RENAULT77 02 144 083
RENAULT77 08 715 147
RENAULT77 11 945 897
RENAULT82 00 033 408
RENAULT82 00 513 035
RENAULT82 00 768 913
RENAULT82 00 867 976
RENAULT89 33 004 195
RENAULT89 83 501 900
RENAULT89 83 601 900
SAVIEM928 449
SAVIEM928 471
SAVIEM92847117
SULLAIR1381
SUZUKI1650184CT0
SUZUKI16510 84A10 000
SUZUKI16510-84A10
SUZUKI1651084CT0
SUZUKI1651084CT0000
VAUXHALL91 11 019
VAUXHALL93198598
Teknisyen, aracın açık yolcu kapısı yanında bir polen filtresini inceliyor
Küçük bir kontrol, doğru parça

Doğru seçim, yerinde bir bakım.

Filtre kodunu ve aracınızın motor bilgisini birlikte kontrol edin. Aynı modelin farklı motorlarında farklı filtreler kullanılabilir.

Yağ filtresi montaj gövdesi
1 / 12