BoschFİLTRE SEÇİMİ0986452003

Yağ filtresi montaj gövdesi

Filtre sistemleri

Ürün grubu
Filtre
Marka
Bosch
Aracınıza uyuyor mu?
Araç seç
Mağaza fiyatlarını karşılaştırın

Pazar yeri ilanları ve fiyat kontrol tarihleri bir arada.

Fiyat ve mağazaları gör
Fiyat ve mağazalar

Pazar yeri teklifleri

Alışveriş mağazanın sitesinde tamamlanır

Henüz doğrulanmış fiyat bulunmuyor. Pazar yerlerinde güncel ilanları arayabilirsiniz.

Fiyat geçmişi

En düşük fiyatın değişimi

Kontrol yapılan günlerde gözlenen en düşük ürün fiyatı. Kargo hariç.

Fiyat geçmişi yükleniyor…

Ürün özellikleri

Motoru ve değerli motor komponentlerini korur,optimum motor performansına katkıda bulunur. ( Ör: Turbo) Yağ filtresi elemanı ile yağ filtresi gövdesini motor bloğundan ayırmadan kolay değişim yapılmasını sağlar.

Filtre seçeneklerine dön

Teknik bilgiler

Marka
Bosch
Ürün kodu
0986452003

Bu ürün için ek teknik özellik kaydı bulunmuyor.

Araç uyumu ve montaj

Motor kodunu, üretim dönemini ve montaj koşullarını birlikte kontrol edin.

Seçtiğiniz araç için uyum

Marka, model, yıl ve motor kodunu seçerek aracınız için listelenen ürünleri görün.

Aracıma göre bul

Montaj ve bakım

Filtre montaj rehberi
Filtre montaj rehberi

Filtre türleri, ürün seçimi ve değişim sırasında dikkat edilecekler.

Rehberi incele

Katalogda uyumlu araçlar 381

Bu liste Bosch'un farklı ülke ve versiyonları kapsayan katalog kayıtlarıdır. Motor kodunu, üretim dönemini ve varsa montaj koşullarını birlikte kontrol edin.

Marka / ModelMotor koduGüçÜretim dönemi
CHRYSLER300C 2.7EES130 kW10/2004 – 08/2010
CHRYSLER300C 2.7 TouringEES130 kW10/2004 – 12/2010
CHRYSLER110—01/1965 – 12/1980
CHRYSLER120—01/1965 – 12/1980
CHRYSLER130—01/1965 – 12/1980
CHRYSLER165—01/1965 – 12/1980
CHRYSLERLe Baron 2.2i Turbo CoupeEDG109 kW01/1988 – 08/1995
CHRYSLERGTS 2.2i TurboTCII109 kW01/1988 – 09/1998
CHRYSLERGTS 2.5iEFI72 kW01/1988 – 12/1990
CHRYSLERVoyager 2.5iEDM72 kW01/1988 – 08/1994
CHRYSLERVoyager 3.0iA EFI104–108 kW01/1988 – 09/1993
CHRYSLERES 2.5iEDM72 kW01/1988 – 09/1998
CHRYSLERES 2.2i TurboEDR109 kW01/1988 – 09/1998
CHRYSLERGS 2.2i TurboEDR130 kW01/1988 – 10/1992
CHRYSLERLe Baron 2.2iEDG72 kW01/1988 – 08/1995
CHRYSLERLe Baron 2.5i Station WagonEDM72 kW01/1985 – 08/1993
CHRYSLERLe Baron GTS 2.2iEDG72 kW01/1988 – 08/1995
CHRYSLERES 2.5i TurboEDT110 kW01/1989 – 08/1993
CHRYSLERGTS Shelby 2.2i TurboTCII130 kW01/1989 – 09/1998
CHRYSLERLe Baron GTC 2.2 Turbo ConvertibleEDR130 kW09/1988 – 08/1990
Sayfa 1 / 20

OE referans numaraları

ALFA ROMEO105550600300
ALFA ROMEO105550600302
ALFA ROMEO116090603000
ALFA ROMEO116440603000
ALFA ROMEO510313
ALFA ROMEO510889
AUTOBIANCHI4126435
BALDWIN-LIMA-HAMILTONB163
BALDWIN-LIMA-HAMILTONB233
BLMC (BRIT. LEYLAND MOT.CORP.)ETC6566
BOMAG057 416 16
CASED62845
CASEH 334540
CASEK 200037
CASE IH (CASE INTERNATIONAL)A46158
CASE IH (CASE INTERNATIONAL)D62845
CASE IH (CASE INTERNATIONAL)K200037
CATERPILLAR9Y 4506
CHRYSLER03549 232
CHRYSLER04417 559
CHRYSLER05041 315
CHRYSLER05057 957
CHRYSLER05281 090
CHRYSLER05281 090AB
CHRYSLER05281 090BA
CHRYSLER3549 232
CHRYSLER4417 559
CHRYSLER5041 315
CHRYSLER5057 957
CHRYSLER5281 090
CHRYSLER5281 090AB
CHRYSLER5281 090BA
CHRYSLER75221 405
CHRYSLER75221 481
CHRYSLERMD353 795
CITROEN1109 C0
CITROENMLS000149
DAF1500846
DAF1500928
DAIHATSU15600 25010 000
DAIHATSU15600 87104 000
DAIHATSU15600 87307 000
DAIHATSU15601 87307 000
DAIHATSU40111834
DAIHATSU401118834
DAVID BROWNK200037
DEUTZ-FAHR0141151110
DEUTZ-FAHR02934633
DEUTZ-FAHR04112261
DODGE05281 090
DODGE05281 090AB
DODGE5281 090
DODGE5281 090AB
DODGEMD353 795
FARYMANN (FARNY & WEIDMANN)54000032
FAUN11464497
FAUN11542957
FIAT4286050
FIAT4286051
FIAT4286052
FIAT4316238
FIAT4335580
FIAT4363485
FIAT4434794
FIAT4434959
FIAT4462675
FIAT4462675678
FIAT4462676
FIAT4462677
FIAT4462678
FIAT510313
FIAT510889
FIAT5940899
FIAT60507080
FIAT7683815
FIAT82342881
FIATK4462675678
FIAT-ALLIS4434794
FIAT-HITACHI (N.H.GEOTECH)4434794
FIAT-OM-CARELLI-ELEVATORI4434794
FOMOCO74HM6714AA
FOMOCO74HM6714BB
FORD0HM6716BA
FORD11405640
FORD11425472
FORD11436936
FORD11464231
FORD11464467
FORD11464497
FORD11464498
FORD11525472
FORD11525802
FORD1473773
FORD1482151
FORD1508831
FORD1515160
FORD1555451
FORD1556297
FORD1565486
FORD2167938
FORD2720E9601A
FORD2724E6714A
FORD2724E6714B
FORD2724E6714C
FORD272OE6714A
FORD464498
FORD5001248
FORD5002230
FORD5003559
FORD5003560
FORD5003561
FORD5003932
FORD5008677
FORD5016957
FORD692M6714AA
FORD6M21600D16AD34D8
FORD70HH6714AB
FORD70HM6714AA
FORD70HM6714BB
FORD70HM6716BA
FORD74HM6714AA
FORD74HM6714BB
FORD74HM6714CA
FORD870X6714UA
FORD9613330
FORDA690X6731CA
FORDA700X6714HA
FORDA710X6714CA
FORDA710X6714DA
FORDA710X6714EA
FORDA740X6714FA
FORDA770X6714AAA
FORDA770X6714KA
FORDA770X6714LA
FORDA770X6714MA
FORDA770X6714RA
FORDA770X6714UA
FORDC6JZ6714A
FORDE8NN6714CA
FORDF5RZ6731A
FORDF5RZ6731B
FORDV86HF6714AA
FORDW505145S442
GMC (GENERAL MOTORS CORP.)25011293
GMC (GENERAL MOTORS CORP.)25012648
GMC (GENERAL MOTORS CORP.)25162815
GMC (GENERAL MOTORS CORP.)5577154
GMC (GENERAL MOTORS CORP.)7984229
GMC (GENERAL MOTORS CORP.)9975120
GMC (GENERAL MOTORS CORP.)9975161
IH (INTERNATIONAL HARV.)305 522 9 R91
IH (INTERNATIONAL HARV.)313 645 8 R91
IH (INTERNATIONAL HARV.)313 645 9 R91
ISUZU13240080
ISUZU88511161
ISUZU88513106
IVECO4434794
JCB2630795
JCB (BAMFORD)32925876
JEEP05281 090
JEEP05281 090AB
JEEP5281 090
JEEP5281 090AB
JOHN DEEREAM31205
JOHN DEEREAM35176
JOHN DEEREAM37025
KOMATSU37Z02OF301
KOMATSUTJ1560196001
KUBOTA1732132430
KUBOTA1732132431
KUBOTA1940432430
KUBOTA1940432431
KUBOTA7000032091
KÄSSBOHRER8312000298
LADA21010 1012005
LADA21050 1012005
LANCIA5940899
LANCIA7683815
LANCIA82342881
LANCIA82367270
LAND ROVER GROUPERR1168
LAND ROVER GROUPERR3340
LEYLAND12 H 3274
LIEBHERR10490337
LINDE5003560
MASSEY FERGUSON (MF)1043 369 M91
MASSEY FERGUSON (MF)9046817
MAZDA0253-23-603
MITSUBISHIMB620598
MITSUBISHIMD108063
MITSUBISHIMD129809
MITSUBISHIMD353795
NISSAN15208 BN300
NISSAN15208BN30
NISSAN15208BN30A
NISSAN15208EB70C
NISSAN15208EB70D
NISSAN15208EB7XD
NISSAN16546 01800
NISSAN16546 16300
Teknisyen, aracın açık yolcu kapısı yanında bir polen filtresini inceliyor
Küçük bir kontrol, doğru parça

Doğru seçim, yerinde bir bakım.

Filtre kodunu ve aracınızın motor bilgisini birlikte kontrol edin. Aynı modelin farklı motorlarında farklı filtreler kullanılabilir.

Yağ filtresi montaj gövdesi
1 / 12