BoschFİLTRE SEÇİMİ0986452023

Yağ filtresi montaj gövdesi

Filtre sistemleri

Ürün grubu
Filtre
Marka
Bosch
Aracınıza uyuyor mu?
Araç seç
Mağaza fiyatlarını karşılaştırın

Pazar yeri ilanları ve fiyat kontrol tarihleri bir arada.

Fiyat ve mağazaları gör
Fiyat ve mağazalar

Pazar yeri teklifleri

Alışveriş mağazanın sitesinde tamamlanır

Henüz doğrulanmış fiyat bulunmuyor. Pazar yerlerinde güncel ilanları arayabilirsiniz.

Fiyat geçmişi

En düşük fiyatın değişimi

Kontrol yapılan günlerde gözlenen en düşük ürün fiyatı. Kargo hariç.

Fiyat geçmişi yükleniyor…

Ürün özellikleri

Motoru ve değerli motor komponentlerini korur,optimum motor performansına katkıda bulunur. ( Ör: Turbo) Yağ filtresi elemanı ile yağ filtresi gövdesini motor bloğundan ayırmadan kolay değişim yapılmasını sağlar.

Filtre seçeneklerine dön

Teknik bilgiler

Marka
Bosch
Ürün kodu
0986452023

Bu ürün için ek teknik özellik kaydı bulunmuyor.

Araç uyumu ve montaj

Motor kodunu, üretim dönemini ve montaj koşullarını birlikte kontrol edin.

Seçtiğiniz araç için uyum

Marka, model, yıl ve motor kodunu seçerek aracınız için listelenen ürünleri görün.

Aracıma göre bul

Montaj ve bakım

Filtre montaj rehberi
Filtre montaj rehberi

Filtre türleri, ürün seçimi ve değişim sırasında dikkat edilecekler.

Rehberi incele

Katalogda uyumlu araçlar 612

Bu liste Bosch'un farklı ülke ve versiyonları kapsayan katalog kayıtlarıdır. Motor kodunu, üretim dönemini ve varsa montaj koşullarını birlikte kontrol edin.

Marka / ModelMotor koduGüçÜretim dönemi
DAIHATSURocky 2.0 4WD3Y67 kW04/1984 – 04/1993
DAIHATSURocky 2.0 4WD3Y63 kW03/1987 – 10/1988
FORDMaverick 2.4iKA2491 kW02/1993 – 08/1996
FORDMaverick 2.4iKA2485 kW05/1996 – 12/1998
FORDMaverick 2.4iKA2487 kW05/1996 – 12/1998
FORDCorsairCA20E83 kW09/1988 – 08/1992
HOLDENAstra HatchbackE1551 kW08/1984 – 03/1986
HOLDENAstra HatchbackE16S52 kW04/1986 – 06/1987
INFINITIQ45 4.5VH45D149 kW08/1989 – 06/1996
MAZDAFamilia Wagon 1.5GA1569 kW08/1994 – 09/1996
MAZDAFamilia Wagon 1.5 4WDGA1569 kW08/1994 – 09/1996
MAZDAFamilia Wagon 1.5iGA1577 kW05/1996 – 04/1999
MAZDAFamilia Wagon 1.5i 4WDGA1577 kW05/1996 – 04/1999
UD TRUCKSCondor 2.0NA20S74 kW06/1990 – 10/1991
UD TRUCKSCondor 2.0NA20S67 kW06/1995 – 06/1999
UD TRUCKSCondor 2.0 LPGZ20D65 kW01/1983 – 05/1989
UD TRUCKSCondor 2.0Z20S72 kW12/1981 – 06/1990
NISSANCherry 1.6 HatchbackE1651 kW06/1985 – 05/1986
NISSANSentra 1.6i 16V GST,GSXGA16DNE77 kW01/1996 – günümüz
NISSANHardbody 2.0NA2063 kW06/1995 – 05/2002
Sayfa 1 / 31

OE referans numaraları

BALDWIN-LIMA-HAMILTONB113
DAF1500838
FORD1112650
FORD1961451
FORD5002535
FORD5012551
FORD5012575
FORD5016955
FORD5018353
FORD5022799
FORDA760X6714LA
FORDYL4J6714AA
GMC (GENERAL MOTORS CORP.)7984326
GMC (GENERAL MOTORS CORP.)93156668
GMC (GENERAL MOTORS CORP.)99752227
GMC (GENERAL MOTORS CORP.)M39681
HOLDENM3 954 1
HOLDENM3 959 4
INFINITI15208 60U00
ISUZU15208AA000
ISUZU5-86102-406-0
ISUZU9-13240-804-0
KOMATSU37Z020F201
KUBOTAK256136990
MAZDA1N00-14-302
MAZDA1N10-14-302
NISSAN15208 13201
NISSAN15208 13210
NISSAN15208 13211
NISSAN15208 13212
NISSAN15208 55Y00
NISSAN15208 60U00
NISSAN15208 71J00
NISSAN15208 G3100
NISSAN15208 H1010
NISSAN15208 H1011
NISSAN15208 H8900
NISSAN15208 H8901
NISSAN15208 H8903
NISSAN15208 H8904
NISSAN15208 H8905
NISSAN15208 H8911
NISSAN15208 H8912
NISSAN15208 H8916
NISSAN15208 H8917
NISSAN15208 H8920
NISSAN15208 H8923
NISSAN15208 H8994
NISSAN15208 J3100
NISSAN15208 M8903
NISSAN15208 Q9100
NISSAN1520871J0A
NISSAN15208AW001A
NISSAN15208AW001B
NISSAN32622 90002
NISSANA5208 H8903
NISSANA5208 H8904
NISSANA5208H890C
NISSANAY100 NS007
NISSANAY100 NS026
OPEL79 84 326
OPEL93156668
OPEL93156770
OPEL99752227
RENAULT00 03 082 671
SUBARU15208 AA000
SUBARU15208 HA000
SUBARU42033 7110
SUBARU88087 4100
SUBARU88087 4110
TOYOTA15600 33010
TOYOTA15601 13010
TOYOTA15601 13011
TOYOTA15601 41030
UD TRUCKS15208 H8903
Teknisyen, aracın açık yolcu kapısı yanında bir polen filtresini inceliyor
Küçük bir kontrol, doğru parça

Doğru seçim, yerinde bir bakım.

Filtre kodunu ve aracınızın motor bilgisini birlikte kontrol edin. Aynı modelin farklı motorlarında farklı filtreler kullanılabilir.

Yağ filtresi montaj gövdesi
1 / 12