BoschFİLTRE SEÇİMİ1457429966

Hava filtresi

Filtre sistemleri

Ürün grubu
Filtre
Marka
Bosch
Aracınıza uyuyor mu?
Araç seç
Mağaza fiyatlarını karşılaştırın

Pazar yeri ilanları ve fiyat kontrol tarihleri bir arada.

Fiyat ve mağazaları gör
Fiyat ve mağazalar

Pazar yeri teklifleri

Alışveriş mağazanın sitesinde tamamlanır
  • HepsiburadaOTOMARMARA
    1.249,00 TLKayıtlı en düşük fiyat
    İlana git
    Son fiyat kontrolü: Ücretsiz kargo

Fiyatlar belirtilen kontrol anına aittir. Kargo ve kampanyalar toplam tutarı değiştirebilir. Geçerli fiyat ve stok bilgisi mağazanın sitesindedir.

Fiyat geçmişi

En düşük fiyatın değişimi

Kontrol yapılan günlerde gözlenen en düşük ürün fiyatı. Kargo hariç.

Fiyat geçmişi yükleniyor…

Ürün özellikleri

Bosch hava filtreleri motoru korur. Giren havadan gelen partikülleri güvenilir şekilde ayırarak optimum motor performansına katkıda bulunur.

Filtre seçeneklerine dön

Teknik bilgiler

Marka
Bosch
Ürün kodu
1457429966

Bu ürün için ek teknik özellik kaydı bulunmuyor.

Araç uyumu ve montaj

Motor kodunu, üretim dönemini ve montaj koşullarını birlikte kontrol edin.

Seçtiğiniz araç için uyum

Marka, model, yıl ve motor kodunu seçerek aracınız için listelenen ürünleri görün.

Aracıma göre bul

Montaj ve bakım

Filtre montaj rehberi
Filtre montaj rehberi

Filtre türleri, ürün seçimi ve değişim sırasında dikkat edilecekler.

Rehberi incele

Katalogda uyumlu araçlar 975

Bu liste Bosch'un farklı ülke ve versiyonları kapsayan katalog kayıtlarıdır. Motor kodunu, üretim dönemini ve varsa montaj koşullarını birlikte kontrol edin.

Marka / ModelMotor koduGüçÜretim dönemi
ATLAS COPCOSTS 71F 6 L 91255 kW02/1973 – 12/1986
ATLAS COPCOPR 425Volvo F 100 B—12/1974 – 12/1989
ATLAS COPCOXA, XAS, XASS 120F 4 L 912—01/1974 – 12/1989
ATLAS COPCOXAS 210 DBF 6 L 913—01/1974 – 12/1989
ATLAS COPCOXAS 350 DF 8 L 413 F—01/1971 – 12/1986
ATLAS COPCOXRH 350 DF 12 L 413 F—01/1971 – 12/1986
ATLAS COPCOXRHS 350 DF 12 L 413 F—01/1971 – 12/1986
ATLAS COPCOXRS 210 DF 6 F 413 F—01/1971 – 12/1986
ATLAS COPCOXRS 350 DF 10 L 413 F—01/1971 – 12/1986
ATLAS COPCOST 71F 6 L 91255 kW02/1973 – 12/1986
BOMAGBW 212BF 6 L 913103 kW09/1973 – 09/1988
BOMAGBW 212 DBF 6 L 913103 kW09/1973 – 09/1988
BOMAGBW 212 PDBF 6 L 913103 kW09/1973 – 09/1988
DAFF.. 2300 DHTDHT 825162 kW11/1981 – 08/1991
DAFF.. 2300 DHUDHU 825169 kW07/1978 – 12/1981
DAFF.. 2303 DHUDHU 825169 kW11/1981 – 08/1991
DAFF.. 2305 DHDH 825115 kW07/1978 – 12/1981
DAFF.. 2305 DHUDHU 825169 kW07/1978 – 08/1991
DAFF.. 2500 DHSDHS 825184–195 kW02/1982 – 08/1991
DAFF.. 2505 DHSDHS 825184–195 kW02/1982 – 08/1991
Sayfa 1 / 49

OE referans numaraları

ATLAS COPCO16192798
ATLAS COPCO1619279800
ATLAS COPCO3621085
BALDWIN-LIMA-HAMILTONPA2474
BOMAG058 210 18
BOMAG5821018
BROOM AND WADEC111581041
CLAAS177 046 0
CLAAS177 046 1
DAF112294
DAF1500300
DAF27060500
DEMAG00687774
DEMAG00746444
DEMAG0746444
DEMAG29504406
DEMAG43262200
DEMAG687774
DEMAG746444
DEMAG988766
DEUTZ AG2165041
DEUTZ-FAHR2165054
FAHR1210702033400
FAUN0746 444
FAUN4134 406
FAUN9746 444
FENDTF 385 202 090 010
FIAT2165054
FODENY03727603
FORD NEW HOLLAND80 913 927
FRISCH (FAUN)0746444
FRISCH (FAUN)1470702
FRISCH (FAUN)4134406
FRISCH (FAUN)746444
FRISCH (FAUN)9746444
INGERSOLL-RAND92666080
INGERSOLL-RAND92686922
IVECO1186389
IVECO1902048
IVECO1902120
IVECO1902465
IVECO2165054
IVECO7140555
IVECO8323032
IVECO8323285
IVECO8323286
IVECO8323287
IVECO8323288
JOHN DEEREAZ26091
JOHN DEEREDQ08521
KAELBLE34000460
KHD02165041
KHD02165054
KHD02165074
KHD09983763
KHD216 5041
KHD216 5054
KHD216 5074
KHD998 3763
KÄSSBOHRER8315085102
KÄSSBOHRER8319085102
LANCIA2165054
LIEBHERR510 61 88
LIEBHERR560 19 64
MAN81 08304 0036
MAN81 08304 0045
MAN81 08304 0064
MERCEDES-BENZ001 094 47 04
MERCEDES-BENZ004 094 09 04
MERCEDES-BENZ013 094 17 02
MERCEDES-BENZA 001 094 47 04
MERCEDES-BENZA 004 094 09 04
MERCEDES-BENZA 013 094 17 02
NISSAN16546 D9200
O & K (ORENSTEIN & KOPPEL)141 64 33
O & K (ORENSTEIN & KOPPEL)800 58 15
PEGASO632114
PUCH (STEYR-DAIMLER-PUCH AG)99000190075
PUCH (STEYR-DAIMLER-PUCH AG)99000190702
PUCH (STEYR-DAIMLER-PUCH AG)99012190701
RENAULT00 03 563 595
RENAULT00 04 212 748
RENAULT00 04 214 189
RENAULT00 04 214 314
RENAULT00 04 214 489
RENAULT00 22 004 800
RENAULT22004800
RENAULT3563595
RENAULT4212748
RENAULT4214189
RENAULT4214314
RENAULT4214489
RENAULT50 00 242 503
RENAULT50 00 783 932
RENAULT50 01 834 750
RENAULT50 10 094 144
RENAULT50 10 317 163
SAURER463 1072 000
SAURER463 1072 020
SCANIA235586
SETRA8315085102
SETRA8319085102
STEYR (STEYR-DAIMLER-PUCH AG)99000190075
STEYR (STEYR-DAIMLER-PUCH AG)99000190702
STEYR (STEYR-DAIMLER-PUCH AG)99012190701
SULLAIR2214
TEMSA81083040036
VOLVO6644990
VOLVO66449901
ZETTELMEYER0022408800
ZETTELMEYER2240880
ZETTELMEYER22408800
Teknisyen, aracın açık yolcu kapısı yanında bir polen filtresini inceliyor
Küçük bir kontrol, doğru parça

Doğru seçim, yerinde bir bakım.

Filtre kodunu ve aracınızın motor bilgisini birlikte kontrol edin. Aynı modelin farklı motorlarında farklı filtreler kullanılabilir.

Hava filtresi
1 / 12