BoschFİLTRE SEÇİMİF026407234

Yağ filtresi montaj gövdesi

Filtre sistemleri

Ürün grubu
Filtre
Marka
Bosch
Aracınıza uyuyor mu?
Araç seç
Mağaza fiyatlarını karşılaştırın

Pazar yeri ilanları ve fiyat kontrol tarihleri bir arada.

Fiyat ve mağazaları gör
Fiyat ve mağazalar

Pazar yeri teklifleri

Alışveriş mağazanın sitesinde tamamlanır

Henüz doğrulanmış fiyat bulunmuyor. Pazar yerlerinde güncel ilanları arayabilirsiniz.

Fiyat geçmişi

En düşük fiyatın değişimi

Kontrol yapılan günlerde gözlenen en düşük ürün fiyatı. Kargo hariç.

Fiyat geçmişi yükleniyor…

Ürün özellikleri

Motoru ve değerli motor komponentlerini korur,optimum motor performansına katkıda bulunur. ( Ör: Turbo) Yağ filtresi elemanı ile yağ filtresi gövdesini motor bloğundan ayırmadan kolay değişim yapılmasını sağlar.

Filtre seçeneklerine dön

Teknik bilgiler

Marka
Bosch
Ürün kodu
F026407234

Bu ürün için ek teknik özellik kaydı bulunmuyor.

Araç uyumu ve montaj

Motor kodunu, üretim dönemini ve montaj koşullarını birlikte kontrol edin.

Seçtiğiniz araç için uyum

Marka, model, yıl ve motor kodunu seçerek aracınız için listelenen ürünleri görün.

Aracıma göre bul

Montaj ve bakım

Filtre montaj rehberi
Filtre montaj rehberi

Filtre türleri, ürün seçimi ve değişim sırasında dikkat edilecekler.

Rehberi incele

Katalogda uyumlu araçlar 532

Bu liste Bosch'un farklı ülke ve versiyonları kapsayan katalog kayıtlarıdır. Motor kodunu, üretim dönemini ve varsa montaj koşullarını birlikte kontrol edin.

Marka / ModelMotor koduGüçÜretim dönemi
AGRALE7000 TDX4.10 T99 kW09/1996 – 12/2005
ASTON MARTINVirage 5.3 V8 CoupeBelirtilmemiş246 kW10/1988 – 08/1994
ASTON MARTINVirage 5.3 VolanteBelirtilmemiş246 kW09/1990 – 12/1995
ASTON MARTINVirage 5.3 Kompressor CoupeV8410 kW10/1992 – 12/1999
ASTON MARTINVirage 5.3 V8 Shooting BrakeBelirtilmemiş246 kW10/1988 – 12/1995
ASTON MARTINVirage 5.3 V8 SaloonBelirtilmemiş246 kW10/1988 – 12/1995
ASTON MARTINVirage 6.3 SaloonBelirtilmemiş246 kW01/1995 – 12/1995
ASTON MARTINVirage 6.3 Shooting BrakeBelirtilmemiş373 kW01/1994 – 12/1995
ASTON MARTINVirage 6.3 VolanteBelirtilmemiş373 kW09/1990 – 12/1995
ASTON MARTINVirage 5.3 V8 Coupe Limited EditionBelirtilmemiş246 kW01/1995 – 12/1995
BERNA4 VFCKT-200147 kW01/1972 – 07/1983
BERNA5 VD 2 K184 kW01/1973 – 07/1983
BERNA5 VD 2 KT243 kW01/1973 – 07/1983
BERNA5 VFD 2 K184 kW01/1973 – 07/1983
BERNA5 VFD 2 KT243 kW01/1973 – 07/1983
BERNA5 VFSD 2 K184 kW01/1973 – 07/1983
BERNA5 VFSD 2 KT243 kW01/1973 – 07/1983
BERNA5 VMD 2 KT243 kW01/1973 – 07/1983
CLAASScorpion 6030TCD 3.6 L490 kW01/2012 – günümüz
DAFF.. 2800 DKVDKV 1160206 kW05/1983 – 09/1991
Sayfa 1 / 27

OE referans numaraları

AGRALE905411880008
ATLAS COPCO12028496
ATLAS COPCO1202849600
ATLAS COPCO16192627
ATLAS COPCO16193771
ATLAS COPCO363020
ATLAS COPCO387493
ATLAS COPCO442004
ATLAS COPCO97090012
ATLAS COPCO9712540104
ATLAS COPCO97210338
BOMAG057 106 34
BOMAG057 106 40
BOMAG5710634
BOMAG5710640
BÜSSING711922604
CASER 1350575
CATERPILLAR5W 6017
CLAAS0013022761
COLES8931529
COLES8985117
COLES8985124
DAF114786
DAF1306549
DAF671490
DEMAG05500874
DEMAG11781186
DEMAG24650040
DEMAG43299200
DEMAG5500874
DEMAG901000
DYNAPAC747476
FAHR1111600000000
FAHR1111602030900
FENDTF 284 201 310 040
FRISCH (FAUN)1470319
FRISCH (FAUN)4134217
FRISCH (FAUN)4134784
FRISCH (FAUN)4795837
FUCHS00073033
FUCHS73033
GROVE9414100529
GUELDNER0009830610
GUELDNER0160000001001
GUELDNER0160000002001
GUELDNER1160025
GUELDNER160000001001
GUELDNER160000002001
GUELDNER9830610
HAMM234451
HAMM234486
HAMM2344865018
HANOMAG HENSCHEL194932128
HANOMAG HENSCHEL5205401300
HANOMAG HENSCHEL711922604
HANOMAG HENSCHEL88000922604
HANOMAG HENSCHEL922604
INGERSOLL-RAND51056612
INGERSOLL-RAND92118678
IRMER U. ELZE650041
IVECO1160025
IVECO1173430
IVECO1901919
IVECO503136115
IVECO61671160
JOHN DEEREAZ22878
JOHN DEEREAZ24175
KAELBLE40001350
KHD01160025
KHD01162757
KHD01162921
KHD01173430
KHD01174421
KHD01174576
KHD01174577
KHD01183574
KHD01901919
KHD116 0025
KHD116 2757
KHD116 2921
KHD117 3430
KHD117 4421
KHD117 4576
KHD117 4577
KHD118 3574
KHD150157520
KHD190 1919
KHD8701155447
KHDA15H4123
KÄSSBOHRER711 922 604
KÄSSBOHRER8314000048
KÄSSBOHRER8319000048
LIEBHERR550 20 29
LIEBHERR550 20 96
LIEBHERR550 75 47
LOSENHAUSEN0499950339
LOSENHAUSEN499950339
MAN51 05501 0002
MAN51 05501 0003
MAN51 05501 0006
MASSEY FERGUSON (MF)1621183
MASSEY FERGUSON (MF)2871722M1
MASSEY FERGUSON (MF)2871722M2
MASSEY FERGUSON (MF)2998553
MASSEY FERGUSON (MF)2998553M1
MERCEDES-BENZ001 184 96 01
MERCEDES-BENZ11849601
MERCEDES-BENZA 001 184 96 01
MOTEURS BAUDOUIN04034OW
MOTEURS BAUDOUIN14 04 1490K
MOTEURS BAUDOUIN15 04 034OW
MOTEURS BAUDOUIN15 04 039OW
MWM-DIESEL6 0541 18 8 0008
MWM-DIESEL6 0541 20 0 0000
MWM-DIESEL9 0541 18 8 0008
O & K (ORENSTEIN & KOPPEL)046 826
O & K (ORENSTEIN & KOPPEL)46826
POCLAIN150521
POCLAIN250521
POCLAING0250522
POCLAINK0150521
POCLAINK0850588
POCLAINR0150521
POCLAINR1350575
POCLAINV0850559
PUCH (STEYR-DAIMLER-PUCH AG)610 0705
PUCH (STEYR-DAIMLER-PUCH AG)61000070005
RENAULT00 00 504 020
RENAULT00 01 907 947
RENAULT00 04 205 627
RENAULT00 05 504 020
RENAULT00 14 564 103
RENAULT00 22 852 900
RENAULT00 24 164 103
RENAULT00 24 564 057
RENAULT00 24 564 058
RENAULT00 24 564 060
RENAULT00 24 564 103
RENAULT14564103
RENAULT1907947
RENAULT22852900
RENAULT24164103
RENAULT24564057
RENAULT24564058
RENAULT24564060
RENAULT24564103
RENAULT4205627
RENAULT50 00 504 020
RENAULT50 00 670 670
RENAULT50 00 786 107
RENAULT50 00 790 787
RENAULT50 00 790 788
RENAULT50 00 790 822
RENAULT50 00 790 823
RENAULT50 01 846 639
RENAULT504020
RENAULT5504020
RENAULT67 50 558 686
RENAULT74 23 246 462
RICHIER552352604
SAURER463 1281 100
SCHLÜTERSAK700
SETRA711922604
SETRA8314000048
SETRA8319000048
STEYR (STEYR-DAIMLER-PUCH AG)61000070005
STEYR (STEYR-DAIMLER-PUCH AG)6100705
SULLAIR0681
SULLAIR4057120
SULLAIR4355
SULLAIR681
SULLAIR68521500
VM (MOTORI/STABILIMENTI MEC.)4115057
VOLVO11993545
VOLVO3831236
VOLVO6211489
VOLVO62114897
WORTHINGTON11425814
ZETTELMEYER004050740
ZETTELMEYER0040507408
ZETTELMEYER004057120
ZETTELMEYER00MU5074
ZETTELMEYER00MU5345
ZETTELMEYER4050740
ZETTELMEYER40507408
ZETTELMEYER4057120
Teknisyen, aracın açık yolcu kapısı yanında bir polen filtresini inceliyor
Küçük bir kontrol, doğru parça

Doğru seçim, yerinde bir bakım.

Filtre kodunu ve aracınızın motor bilgisini birlikte kontrol edin. Aynı modelin farklı motorlarında farklı filtreler kullanılabilir.

Yağ filtresi montaj gövdesi
1 / 12